Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Skacok eszrevettetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok eszrevettetek, hogy tarskereson van 3 konnyu kategoria?

Figyelt kérdés
A dagi csaj, az elvalt anyuka es a cigany, ezek nektek is valaszolnak?A top csajokkal nehez, de ok meg mintha sorba allnanak, likeolgatnak stb. Ti is ezt tapasztaljatok?
2018. márc. 20. 07:47
1 2
 1/13 Diavolino44 ***** válasza:
7%
30 felett is kapsz valaszt, sok esetben.
2018. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Pasiban több könnyű kategória van. Soroljam?

Amúgy meg ha olyan könnyű, akkor vajon miért nem állsz össze valamelyikkel?

Netán nem kellesz egyiknek sem?

Ne légy már naív! Azért mert visszaír még nem biztos hogy kellesz is neki.

2018. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Én az elvált anyuka kategória vagyok, de csak nagyon kevés embernek válaszoltam, amíg ilyen helyeken töltöttem az időmet...már leléptem az ilyen oldalakról.Rájöttem, hogy egyedül sokkal nagyobb nyugalom vesz körül, mint ilyenekkel pocsékolva a drága időmet, mint te is.
2018. márc. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy válaszol, nem lesz könnyű bejutni a bugyijába. Ez az a három kategória, aki kimondottan férjet keres. Előbb fogod ismerni a leendő anyósod, a gyerekeit, aztán viheted haza bemutatni a te szüleidnek, és majd valamikor ez után fél évvel hajlandó először letolni a bugyit.
2018. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Szintèn elvált anyuka vagyok, ès hidd el nem kapsz meg könnyebben mint más nőt. Inkább vagyok egyedül ès segítek magamon mintsem összejöjjek fűvel fával.
2018. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Szerintem az elvált az anyuka sokkal keményebb dió, legalábbis egy szintén kisgyerekes anyuka ismerősöm sokkal kritikusabban válogatott, mint fiatal szingli korában, mert már a gyereket is néznie kell, nemcsak magát.

Az hogy visszaír, az egy csak egy lehetőség, de ők inkább kiismernek mielőtt belebonyolódnak bármibe is. Míg egy szinglinél azért pár radni után (akár) bármi lehet.

2018. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Hol vannak ilyen elvált anyukák? Szívesen ismerkednék velük.


Egy elvált férfi.

2018. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Az elvált anyukák igen! Azt én is észre vettem.


Ráadásul vannak köztük olyanok, akik nem a topmodell, de nem is a csúnya kövér kategóriába esnek, hanem olyan kis édesek, helyesek, aranyosak + anyukásak szóval abszolút vállalható kategória, akivel utcán is szívesen mutatkoznál.


Az évek alatt voltam két ilyennel. Őket nagyon bírtam tényleg.

2018. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Most a férfiak beszélgetnek, mert nekik szólt a kérdés. Menjetek innen, nők. Eskü én sem fogok megnyitni, belepofázni + lepontozni olyan válaszokat, ahol ki van írva hogy "csak nőknek".
2018. márc. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

Ezek szerint a te ideálod egy csúnya, kövér, elvált, cigány nő, 30 felett.

Sok boldogságot!

Meghagyom őket neked.

2018. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!