Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok egy 170 centis srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy 170 centis srácnak mennyire van nehezebb dolga ha egy legfeljebb vele egymagas lánnyal szeretne összejönni?

Figyelt kérdés
Általánosságban kérdezem.

2018. aug. 4. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Semennyire. Ugyan olyanok az esélyei mint egy 180 centis embernek.
2018. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Már megint kezditek? Hány ezredik kérdés már ez, hogy 170 centis pasi? Vagy mindegyiket ugyanaz a lúzer írja ki?

Már nagyon UNCSI!!!


Párom 172 centi, 5 éve vagyunk együtt boldogan.

2018. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor leírom újra

Én pl nem szertem ha egy férfi magasabb nalam

Kb legyen velem egy magas de ne magasodjon fölem mert az zavar

Magasságom 170cm

Szóval a te magasságod nekem tökéletes lenne

24N

2018. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs nehezebb dolga, én pl 190 cm magas vagyok, de lépten-nyomon magas fiúkkal találkozok, szóval ez már nem akkora előny a csajok szemében, mint régen, mert a korosztályomban ez lett a "tucat", hogy mindenki magas.
2018. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy!.....
2018. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általánosságban nehezebb, de azért korántsem akkora hátrány, mint egyesek itt gondolják. A 170 körüli ismerősöknek, kollégáknak is van nőjük, na meg az utcán is látni ilyen párokat.

Szóval a nehezebb nem azt jelenti, hogy nem lehet, hanem azt hogy első pillantásra vonzóbbak a magas férfiak.

Ezt viszont értelmetlen tagadni, mert kapasból cáfolják az arra a kérdésekre adott válaszok 90%a, hogy "milyen az ideális pasi", amik úgy kezdődnek, hogy magas.

Többet kell próbálkozni, más területeken kell villantani, akkor lehet sima ügy.

2018. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


#6 vagyok. A belinkelt kérdést és az arra adott valaszokat figyelembe véve hazugság lenne azt mondani, hogy ne lenne nehezebb a kérdezőnek a 170 centijével, mint egy magasabb férfinak.

Az viszont továbbra is áll, hogy "csak" nehezebb, többet kell tennie.

2018. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!