Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszem egy lánynak, mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy lánynak, mindig zavarban van a közelemben ezt szóvá is teszi mégsem akar velem összejönni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy a csaj mindig szóvá teszi hogy milyen jó pasi vagyok, elolvad kb amikor rámnéz, folyton mondja hogy zavarban van a közelemben, de mégsem akar velem összejönni mert fiatalabb vagyok nála pár évvel és azt mondja, hogy én még biztos ki akarom élni magam és úgysem maradnék meg mellette. Annyi még hogy a csaj közeledik a 30-hoz, szóval kb ez a korosztály vagyunk. Lányok/nők véleménye érdekelne csak a kérdésben, hogy szerintetek mit tegyek? Igaza van-e a lánynak hogy ennyi miatt nem akar velem összejönni? A válaszaitokat előre is nagyon szépen megköszönöm, mert szerintem bármit írtok azzal csak segítetek nekem. Még annyit hogy nagyon közel lakik hozzám és nagyon közel vagyok hozzá hogy elengedjem a dolgot de most még nem tudom mit tegyek talán ti tudtok valami jó tanácsot adni :).

#nők #csaj #reménytelenség #társkeresés #lángos #yolo #ki lettem dodge-olva xD #hagymakarikák
2018. jún. 28. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hülye, nem foglalkozz vele. :D
2018. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki konkrétan, hogy mit szeretnél, és kérj tőle egyértelmű választ. Amit ő mond az csak csúsztatás. Nem neked mondja, magát akarja meggyőzni...na erre kéne rájönni, hogy miért.Valamiért nem bízik benned, és szerintem kicsit alulértékeli magát hozzád képest.
2018. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te szeretnél járni vele. Ő mit szeretne? Biznia kell benned
2018. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nő. Ennyi a magyarázat. Te már beleélted magad, most jót szórakozhat rajtad.
2018. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!