Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen pasinak kellene lennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasinak kellene lennem, hogy akár legfeljebb csak a barátzónára legyen esélyem?

Figyelt kérdés
Egy csaj barátom sincs, életemben sose volt. Alkatra (magasság, súly) pedig úgy nézek ki, mint egy 12-13 éves. Ilyen paraméterekkel hogy legyen legalább arra esélyem, hogy lányokkal tudjak beszélgetni/barátkozni? Hiányzik a közelségük/atmoszférájuk és a társaságuk. 😔

2018. júl. 16. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűen... úgyan úgy ahogy egy férfival barátkoznál. Ehhez nem kellenek extra skillek, csak ha úgy amblokk nem megy a barátkozás sem.
2018. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pacsi, én is így nézek ki, és van egy pár lány barátom. Persze szigorúan csak barátok, de ez van
2018. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2: Neked legalább van lehetőséged érezni a belőlük áradó feromonokat, de én max egyetemista fiúkkal váltok néhány mondatot. Ami sokkal rosszabb, hogy a vizuálison kívül a kommunikációs vonzalmam is nulla.

#1: Nincs igazad. Lánnyal és pasival teljesen máshogy kell kommunikálni.

2018. júl. 16. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

" Nincs igazad. Lánnyal és pasival teljesen máshogy kell kommunikálni."

Amíg így gondolod, addig nem is lesz női barátod.

Amikor elmentem első edzésre, szia-szia, pacsi, bratyizás, és örök spanság lett. Kb. 10 perc alatt.

Ehhez képes a párkapcsolathoz kellett masszív 2 hétig egymást kerülgetni a fiúval, mire összejöttünk.

Amíg egy nőt úgy kezelsz mint valami külön lényt... addig taszítod is majd őket. Én értékelem ha egy fiú egyenlőként kezel, és nem különböztetett meg.

A fiú haverok úgyan úgy hívnak el biliárdozni, sörözni, kirándulni, kerékpár túrára. Nem kell tövig benyalni, új nyelvet, szófordulatot megtanulni. Teljesen normálisan viszonyulnak hozzám, nincs megkülönböztetett helyem mert puncim van farok helyett.


Akit zavarba hoz az, hogy nő vagyok, vagy túlmisztifikálja a dolgot... azt elkerülöm.

2018. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vesztesz semmit, ha nincs semmilyen kapcsolatod a nőkkel. :) Sőt még szerencsés vagy. :D F
2018. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barát zóna azt jelenti birlak mint ember de nem vonzol szexuálisan.

Ebből adódik hogy mint ember kell hogy megfogd a lányt ha barátságot akarsz.

Ebben nem különböznek a nemek. Jó ha vicces vagy sok téren tájékozott tudod venni a poént és szórakoztató társaság vagy.

A különbség szerintem nem sok.

Minden ember kicsit más de a kapcsolat kezdetén mindenkivel ugyan az a tánc megy. Kipuhatolod mi érdekli van e közös érdeklődési kör tudtok e beszélgetni értitek e egymás poénjait bírják ok e egymás stílusát. Aztán a kapcsolat alakul.

2018. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!