Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akármilyen lányt megszólítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akármilyen lányt megszólítani?

Figyelt kérdés

20/F


Mindig probléma volt nekem személyesen megszólítani akármilyen lányt, mert mi ha van pasija és agyonver engem. Volt egy szitu Párkányban, fürdőhelyen voltunk, és ettünk épp. Egy lány rám nézett, épp ment a kijárat felé. Rám nézett, és szomorú volt, mert nem néztem rá. Rá néztem, és mosolyogtunk egymásra. Nagyon jó érzés volt. 5 éve történt ez. Szégyelettem magam. Tudom, hogy nem jelent ez semmit, de nagyon jó érzés volt.



Holnap megyünk Párkányba. Ha megtetszik egy lány, hogyan tudom meg, hogy szabados? Megkérdezni tőle nem merném. Félek az elutasítástól. Így beindulok tudnék beszélni a lánnyal csak megszólítani nehéz. Szeretném magamhoz húzni a lányokat, hogy esetleg ők szólitsanak meg engem.



Tudtok nekem ebben tanácsot adni, segíteni?

Nagyon megköszönném.


2018. aug. 4. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Aludj, mert holnap korán kell kelni.
2018. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lasszóval tudod őket magadhoz húzni. Ha sikerül, garantáltan meg fog szólítani, de amit mond, azt lehet, hogy nem teszed zsebre.
2018. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne, ha nem a pinákat hajkurásznád hülyegyerek módra, hanem ténylegesen olyannal ismerkednél meg, aki valóban érdekel téged? :D Marha nehéz, komolyan.
2018. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használj bézbóz ütőt, azzal tuti, hogy leveszed a lábáról bármelyik nűt. :D
2018. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már másodszorra látom, miért bézbóz? Ha már fonetikus, nem bézból?
2018. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös:

Anno régen a Mónika showban volt egy delikvens, aki ezt a szót mondta, innen a "bézbóz" ütő .:)


[link]

2018. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!