Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek férfias egy 168 cm magas katona? Vagy hiába lehet valaki akármilyen “kemény” akkor is csak egy törpe lesz a szemetekben, mert nem éri el a 180-at?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem csipem a katonakat.
2018. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet,és nem is kell elérni a 180-at.
2018. márc. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 168-al semmi baj nincs, feleslegeseb frusztrál a magasságod. Ha 160-nál alacsonyabb lennél, még meg is érteném, de így...
2018. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem számít a magassága, a lényeg hogy gyakran legyen hajlandó megbüntetni az egyenruhájában.
2018. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te, szerintem akkor ne ezekből a svábmagyarokból akarjál mindenáron feleséget, van még a Földön másik hétmilliárd, aki meg a hónad alá beférne, ajánlom figyelmedbe... De tényleg. Ennyi.
2018. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a magasságnak a férfiassághoz. Ismerek sok katonát a munkámból kifolyólag és sok köztük az alacsony, de attól még nem kisebbek a szememben.
2018. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

168 centivel nincs gond,de a katonákat nem szeretem .

De ha úgy érted hogy legyen erős és sportos az jópont.

2018. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Katonár csak példaként hoztam fel,én nem vagyok katona.Csak tényleg nem értem,miért a magasság a férfiasság mércéje a nők szemében.Sokkal fontosabbnak tartják,mint pl.a fizikális erőnlèter vagy bármit
2018. márc. 24. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert látszatra megy a nő,nem teljesítményre. De a férfi is arra megy ,kiló vakolat pushup csöcstartó magassarkú ez mind trükk és kamu ,de beválik náluk.

Aztán kevés alacsony férfi tud eljutni egyáltalán addig egy idegen nővel, hogy elmesélje hogy ő katona vagy díjbirkozó vagy 10 éve karatézik és lenyomja a magasabbat is simán,ha egyből el van utasítva az első köszönés után. Ilyenkor van előnyben az a fajta ismerkedés mikor valami baráti társaságban tudják róla hogy mit csinál mire képes és az ott lévő nők közvetve tudják ezt meg róla és mikor már úgymond ismerik,akkor megy oda egyikhez bepróbálkozni.

2018. márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!