Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy rendes pánikbeteg fiúval aki nem menne nagy plázákba, sportcsarnokokba és egyéb nagy helyekre? 23/F

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 13:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%

Nem.


Azt tanácsolnám neki, hogy küzdje le a félelmét.

2018. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2018. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi idős lennék mint te, akkor nem lenne probléma a pánikosságod, én is útálom a plázákat, monoton, szürke, sívár és mindig igyekszem a lehető legrövidebb ideig tartózkodni bennük.
2018. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%

#1-nek üzenem, hogy a pánikbetegséget nem lehet csak úgy "leküzdeni". Sokan évekig járnak terápiára mire képesek beszállni egy liftbe.

Te biztos olyan ember lehetsz, aki aztmondja a figyelemzavarosoknak, hogy csak figyeljenek jobban. Minek válaszolsz, ha fogalmad sincs mi az a pánikbetegség?

2018. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
De le lehet küzdeni, ezt pánikbetegként mondom.
2018. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%

#4


Gondolom nem 23 évesen alakult ki ez a betegsége. Ha időben észreveszi az ember, elkezdi kezelni magát, akkor hamarosan kigyógyul belőle.

Mindent lehet kezelni és javítani, ha az ember is akarja és odateszi magát.


És képzeld, nagyon okos, tudom, hogy mi a pánikbetegség. De akkor élje le ilyen sz..rul az egész életét. Engem hidegen hagy. Nem vagyok köteles ilyennel együtt lenni. Ennyi.

2018. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 próbálokkedveslenni ***** válasza:
70%

#4 - Mert mit csináljon? 'pánik beteg, fogadjátok el így' ... ja hogy akkor senkinek sem kell


Igenis dolgozzon az ügyön. Küzdje le a betegségét. Évekig tart? Akkor évekig tart. Még mindig több ideje marad normális életet élni, mintha nem tenne semmit.


Ahelyett, hogy okosnak próbálsz tűnni, inkább olyan választ adj a kérdezőnek, ami viszi előre is az életben. A buksi simogatás pedig nem fogja.

2018. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezo, ezt te magad allapitottad meg magadrol, hogy panikbeteg vagy? Vagy orvos?

A panik es a szorongas kozt keves a kulonbseg.

De ha te panikbeteg vagy, akkor szoktak jelentkezni nalad azok a szinte elemi erosegu fizikai rohamok, amit a panikbetegseg jellemez. Szokott ilyen lenni veled?

Vagy csak szorongsz, felsz?

Nem ugyanaz.

2018. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Szintén voltam pánikbeteg, telefonon se tudtam idegennel beszélni. Az úgy nem élet, ki kell törni. Aki előre leszögezi, hogy így kell elfogadni, mert nem fog rajta változtatni, azzal nincs közös témánk.
2018. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
El lehet velem menni ide-oda nem arról van szó. Elmegyek a Balatonra, állatkertbe stb. Nekem kb 5 éve tart ez a dolog de az utóbbi időben folyamatosan egyre több dologgal néztem szembe így sokkal jpbb a helyzet. A zárt szituációkat nem szeretem pl hajókázás, színház. Szóval nem az a fajta vagyok akivel csak otthoni programot lehet csinálni. Kisebb plázában a mozit is bevállalom egy barátnővel.
2018. aug. 6. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!