Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy rendes pánikbeteg fiúval aki nem menne nagy plázákba, sportcsarnokokba és egyéb nagy helyekre? 23/F

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 13:23
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Számomra az a nagyon rossz hogy sokszor nem is érzek szorongast csak hirtelen félelmet és derealizációt.
2018. aug. 6. 16:27
 22/26 anonim ***** válasza:

"Elmemtem terápiára de az nem oldja meg az ember helyzetét. Ha például nincsenek barátai azt sem fogja megoldani."


A TE helyzetedet nem oldotta meg. Az enyémet igen. És barátaim sem voltak, sem pasim, ez az ÉN problémám.

2018. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Igen rosszul írtam, magamról beszéltem. Az én helyzetemet, problémámat nem oldja meg. Már mindent kibeszéltem magamból stb.
2018. aug. 6. 16:38
 24/26 anonim ***** válasza:

Igen. Volt, hogy ramjott a roham. Nalam ez abban teljesedett ki, hogy megalltam, se jobbra se balra, lefagytam. Lepni nem tudtam, kapkodtam a levegot. De szamitottam ezekre. Ilyenkor taxit hivtam es hazavitettem magam. Ezert irtam, hogy a tulzott inger visszaüt. Mert utana felakartam adni. “Kesz, ennyi nekem ez nem kell, maradok igy”. De tovabb folytattam.

Nagyon jo, hogy lepesrol, lepesre haladsz. Ez jo.

2018. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Na, itt is a megoldás. #22-essel szépen jöjjetek össze, azt szevasz!


Amúgy a plázák valóban utálatosak, főleg a bennük lévő hatalmas ABC-k.


Hogy valami bíztatót is írjak, nekem IBS-em van (volt?), az sokkal rosszabb.


Csak azt tudom szajkózni, amit mindig: stresszmentes meló, elegendő alvás, sport (vagy legalább némi mozgás), és ne vidd túlzásba a koffeint.

2018. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Kedves 25-ös! Neked volt pánikbetegséged így össze tudod hasonlítani egymással ezt a két dolgot? Én nem érzem magamnak puhapecsnek amúgy, pl. a mandulaműtétem 1 éve volt és altatás nélkül megcsinálták. Nem paráztam túl a dolgot. Ez a pánik dolog viszont 5 év alatt nagyon sok borzalmas percet okozott amikor úgy éreztem különválik a testem a lelkemtől.

Emiatt kellett még régen az egyetemet is otthagynom. Az emberek elfordultak tőlem mert látták gondolom hogy szorongok. Úgy érzem mintha nulláról kellett volna építkeznem.

Idáig sem volt nagy önbizalmam de régen rendben voltam azért, elmentem volna lazám bárhová. Nagyon szeretnék barátokat szerezni meg barátnőt is de ez eléggé megnehezíti az egészet. Jártam be pestre konditerembe 1 hónapig de kb. senkivel nem beszéltem ott. Szórakozóhelyekhez sok kedvem nincs, ahol a legtöbben fiúk és lökdösnek össze-vissza. Én visszahúzódóbb, csendesebb srác vagyok akinek főleg a pánikszar miatt kevés önbizalma van. Egyedül vagyok nagyon és próbálok egyre messzebb menni, szociális téren nem tudom hogy induljak fejlődésnek.

2018. aug. 6. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!