Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megismerkedni ilyen férfiakkal?

Figyelt kérdés
42 éves nő vagyok, 1 gyerekkel. Már egy ideje újra elkezdtem párt keresni magamnak, de nincs túl sok önbizalmam. Utcán biztos nem tudnék ismerkedni, mert nem tartom magam szépnek, és nagyon gáz lenne...Szóval hol tudnék megismerkedni korombeli férfiakkal?

2018. aug. 8. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Netes társkeresőn, itt, tanfolyamokon, koncerteken, oviban, iskolában, teljesítménytúrán...
2018. aug. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én pl az önmagukat nem szépnek tartó nőket tartom szépnek...

Szerintem sokan vagyunk még így evvel.

Amúgy internet, igen, csak jó emberismerőnek kell lenni.

Meg nem szabad hamar feladni, sokan csak szórakoznak.

De van esély, remény csak kitartás kell.

2018. aug. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én társkeresőn és programokon ismerkedek, mind a kettő működik. Vonzóbb, aki elfogadja magát! Változtass azon amin lehet, fogadd el azt amin nem lehet. 46f
2018. aug. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelenlegi párommal én is neten ismerkedtem meg, megjegyezném soha nem gondoltam volna azt hogy én neten ismerkedjek. Ismerkedésünk során piszok megfogodt a személyisége, a stílusa, kiváncsi voltam rá, de nagyon. Első látásra, ha nem lett volna meg a kezdeti kiváncsiság nagy valószinűséggel nem érdekelt volna (ismeretlenül elmentem volna mellette), nem azt mondom nem volt csinos, de nem volt az esetem. Mégis annyira jól éreztem magamat vele az első randin, hogy muszáj volt tovább folytatni
2018. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!