Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves nő vagyok. Hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő vagyok. Hol lehet megismerkedni normális férfiakkal, akikre lehet életet alapozni? Melyek azok a helyek, ahol a normális, korombeli férfiak, apajelöltek megtalálhatóak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 23:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nyugdíjjas klub!?
2013. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
NORMÁLIS válaszokat kérnék, ha lehet!
2013. júl. 12. 23:48
 3/29 anonim ***** válasza:
eddig hol ismerkedtél,hogy csak "nem normálisakat" találtál? Meg mi számodra a "határ"?
2013. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%
Ne férfiakra alapozd az életed, szerintem.
2013. júl. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
mellesleg gyereked is lehet,hogy van párod...mert úgy veszem ki a szavaidból,neked már gyerek kell.mindenesetre elvált férfit,akinek már gyereke van,ne keress,mert valószínű ő is hamar a "nem normális" kategóriádba kerül
2013. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Olyat keresek, aki képes és kész megállapodni, komolyan gondolkodik, nem csak szórakozik.
2013. júl. 13. 00:00
 7/29 A kérdező kommentje:
Megbízható és hűséges, olyan apának és férjnek való. Na, ilyet keresek, de hol. Társkeresőn ismerkedtem, de befuccsolt, nem sok sikerrel jártam. Az előző barátaim pedig éretlenek voltak, vagy pedig nem éreztem velük jól magam semmilyen értelemben.
2013. júl. 13. 00:01
 8/29 anonim ***** válasza:
próbálhatsz járni mindenféle helyre, az érdeklődésednek megfelelően, pl. sportolni, konditerembe, uszodába, ott is előfordulnak mindenféle emberek. de sporton kívül most más hirtelen nem jut eszembe. :D
2013. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
úgy érzem a szavaidból,egy jó nagy csalódás van mögötted...ha keresed,mert kell, nem fogod megtalálni.Várj nyugodtan,aztán egyszercsak váratlanul betoppan valaki az életedbe.Vagy esteleg gondolkodj el azon,régebben voltak e olyan hódolóid,akiket visszautasítottál,mert túl komoly kapcsit akartak.Vedd elő valamelyiket.
2013. júl. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Voltak, de nem tetszettek, nem szerettem őket. Úgy érzem, hogy már lassan kifutok az időből, jó lenne nem mindig csalódásokba ütközni... Már nagyon unom.
2013. júl. 13. 00:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!