Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többen írták itt, hogy ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többen írták itt, hogy ezen az oldalon találtak társat. Ez hogy lehetséges? Nem okozott csalódást, hogy mondjuk hiába szimpatikus a másik egy válasz vagy kérdés alapján, de nem tetszik külsőre? Mekkora szerencse kell ahhoz, hogy ez is passzoljon?

Figyelt kérdés
Főleg tapasztalatok érdekelnek.
2018. aug. 9. 13:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Bárhol találhatsz társat, teljesen mindegy a felület, ahol megismerkedtek.

Nem tudom, mekkora szerencse kell hozzá, de ez nem is fontos, csak az a lényeg, hogy ha nem írsz rá, akkor sose fogod megtudni, hogy passzoltok-e. Igazából nem veszíthetsz semmit.

2018. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nagyon nagy szerencse kell ahjoz, hogy egy kivul belul 10/10-es lanyt hozzon a sors neked.

En igy jartam. Foleg hgy, hogy egy tipikus nogyulolo kerdest irtam ki, elegge proli stilusban. Erre ram irt egy lany. Beszelgettunk, irogattunk, rengeteget. Aztan talalkoztunk. Osszejottunk. En is bejottem neki, o is nekem, bar o tipikusan bomba csaj volt. Edzett, tornazott, figyelt az etkezesre. Nagyon szep alakja es arca volt. Mikor meglattam elso talalkozasnal....haza akartam menni amugy. Feltem a szepsegetol. Aztan valahogy odakecmeregtem. :)

8-9 honapig voltunk egyutt.

Es allitom, nagy szerencse kell ahhoz, hogy valaki innen kulsore, bensore passzoljon a masikhoz, es o is a masikhoz. Hogy kolcsonos legyen. En akkoriban direkt irtam ki provoktiv kerdest, o pedig latta benne a szarkazmust, sok csaj jott a “nogyulolo bunko paraszt” dobalozassal. De aki tovabb lat az orranal, az eszreveszi a dolgokat. Mint o pl.

Szoval az itteni nok kb 99%a elvan telve magatol.

Eles szemmel figyeli a kerdeseket, valaszokat, keze a kijelzon vagy a billentyuzeten, hogy rogton tudja irni, “te altalanosito barom, te szemet, en marpedig nem ilyen no vagyok” bizzon allithatom, hogy havalaki sajal nyelven ir ki egy kerdest es jonnek ra sajal nyelven valaszok....azzal a novel baj van. Persze fiukkal is.

De a lenyeg, hogy vad, provokativ stilusban irtam ki annak idejen egy hulyeseget, nagyon sok valasz jott ra, sok privi is, “szemet paraszt” stb. De egy, egyetlen egy lany ertette a kerdesemben a szarkasztikussagot, es az ironiat.


Szoval, kedves holgyek, ideje befejezni a ferfiak pocskondiazasat es kicsit mgatokba szallni, tovabb latni, mint szemet, bunko ro**ek ferfiakat. Peldat vehetnetek arrol a lanyrol. De mar tudom, jon a lepontozas, jon a belekotes, a hepciaskodas.


Mindegy.

2018. aug. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Azt azért vedd figyelembe, hogy itt az emberek 90%-a tuti defektes csak rá kell nézni a kérdésekre és ha netán elkezdesz valakivel beszélgetni hamar lejön, hogy tényleg van valami dfektje a másiknak :D Én csak segíteni járok ide az emberekenek őszintén, de ezért már sokszor lepontoztak sokszor rám írnak csajok én nem szoktam senkire magamtól és bár beszélgettem már szép csajjal is még ő róla is kiderült, hogy defektes volt. Pedig nem 1-2 ember írt már rám, mióta regisztráltam ide :D Persze ezek a "nők" a legtöbbször kamus melegek álnikkekkel és kamu képekkel, hogy kapjanak egy farokról képet, hamar leszűrőm ezt is ha valaki kamu ember
2018. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi tanácsokat! Értékeltem őket.

Nem is hinné az ember, hogy mik össze nem jönnek. :)

2018. aug. 9. 14:25
 5/28 anonim ***** válasza:
35%

Általában a távolság szokott apróbb probléma lenni, de az lekűzdhető.

32/f

2018. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

Én itt találtam meg a barátnőmet, akivel már három éve együtt vagyok. Persze előtte vagy 300 csajjal beszéltem itt, néhánnyal találkoztam élőben is.

Írták itt hogy szinte minden lány defektes. Ez teljesen igaz. Rengeteggel beszéltem ezen az oldalon és a barátnőmön kívül talán 2 lány volt még, akivel el tudtam volna képzelni valamit. Pedig akkoriban még nem is voltam túl válogatós.

Szóval az biztos, hogy nagy szerencse kell hozzá és erre rátesz egy lapáttal az, hogy ha találsz valakit aki szimpatikus az biztosan az ország másik felében lesz. Hatalmas mázli és mégtöbb kitartás kell(főleg mióta megszűnt a szerelem-szex kategória) az itteni ismerkedéshez, de ahogy a példám is mutatja, nem lehetetlen.

2018. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Van rá esély. Mint mókusnak az erdőtűzben.
2018. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Egyetlen egy alkalommal adtam ki magam, ráadásul nem is ebben a kategóriában, hanem a Családiban. Pár hete történt, már nem is tudom, milyen kérdésre válaszoltam, de nem felnőtt témában, az biztos.

Rámírt egy srác, azaz küldött privátot, hogy így-úgy, amúgy, az itt töltött 8 évem alatt eskü először fordult elő. Leveleztünk, én felfedtem ki vagyok, megadtam a nevem és a Faceebok-omat. Megkeresett, ott engedélyt kért a beszélgetésre, így láttam, ki ő. Egy jóval fiatalabb srác volt, helyes, semmi extra, de jó volt vele itt írkálni, azaz üzenetet váltani.

Szóval megtalált, már akkor írtam neki, hogy hááát..., korkülönbség, hasonlók. Ő (itt) visszaír, hogy pedig szeretne idősebb nővel ismerkedni. (Kinek mi az idősebb.) :) Mondom, bocs, de nem. Nem is adtam engedélyt Messengerre. Ő újra itt írja privátban: Pedig jó lett volna egy kicsit huncutkodni.

Na bakker!

Erről ennyit. Huncutkodni akart. :D Innen? Nincs értelme itt keresgélned, mert a normális kapcsolatok nem itt alakulnak ki.

2018. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon kicsi az esélye hogy valaki pont felfigyel itt egy válaszra és szimpatikus lesz aztán ír privát üzenetet. Tényleg sokféle ember van itt, és nagyjából valamilyen szinten mindenki lelkileg sérült (ezt tapasztaltam). Lehet ismerkedni itt is, de nem valószínű hogy ebből lenne hosszútávon kapcsolat. Maximum pár levélváltás.
2018. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Itt valóban sok a defektes, lelkisérült ember. Szerencse kell hozzá, hogy egy probléma által egymásra találjon két ember. Nekem így sikerült. Azonos volt a problémánk, megértettük egymást, így találkoztunk. Nem görcsöltünk rá, nem érdekelt a másik külseje, annyira meg tudtuk érteni egymás problémáját, hogy akár egy jó barátság is kialakulhatott volna az egészből. De mivel a vonzalom is megvolt, így kapcsolat lett belőle.
2018. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!