Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok olyan lányt, aki megmondja, min kéne változtatnom a külső és belső tulajdonságaimon, hogy legyen barátnőm? Esetleg olyan ismerősöm, akinél barát zónában vagyok alkalmas erre?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem olyanokra gondoltam, akik ezt hivatásosan csinálják.
2018. aug. 9. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Lánykora ne bízz ilyet. Ahogy ha pörköltet akarsz főzni, akkor sem a husit kérdezed meg hogyan kell főzni.

Neten olvass utána dolgoknak, redditen vannak jó cikkek a redpill és a seduction témakörben, még Zsedényi Csaba: Kulcs a Nőkhöz című könyvét tudom ajánlani, magyar nyelven az a legjobb összefoglaló szerintem.

2018. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel csak az a baj, hogy míg egy pszichológus vagy stylist segít neked megtalálni a saját személyiségedet ill. stílusodat, egy barinő azt fogja csak mondani, NEKI mi tetszik.
2018. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jogos amit írsz. De szerintem egy lány jobban rá tud világítani olyan hibákra, amikre nem is gondolok.
2018. aug. 9. 19:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1. abban bízunk, hogy a nőknek több esze van azért, mint a nyers húsnak
2018. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
92%

"belső tulajdonságaimon, hogy legyen barátnőm"

Ezzel öreg az a baj, hogy nem fogod csettintésre megváltoztatni az elmúlt 20+ év alatt kialakult személyiségedet.

Igazából nem is fog menni, mert nem magadtól ismered fel a problémát, hanem valaki rámutat. Ezáltal a tudatalattid elfogja utasítani a változást (mert nem hiszel benne). Így max ideig-óráig változik meg az XY belső tulajdonságod.

Erre pedig nem lehet társkeresést alapozni.


Továbbá vannak tulajdonságok, amiket nem is lehet megváltoztatni akkor sem, ha akarod. Nem tudsz hirtelen pl humorosabb lenni, mert ez vagy benned van - vagy nincs.


Szóval ismerd fel magadnak, hogy mik azok a tulajdonságok, amiken változtatnod kellene. Esetleg segíthet benne egy pszichomókus is, mert ő sem megmondja neked, hanem rávezet, hogy magadtól jöjj rá.

A többi dologban meg add önmagad, különben soha nem lesz hosszútávú kapcsolatod.

2018. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De olyan hibára világít, ami NEKI hiba.


Ezen igazából neked kéne dolgozni, hogy ki vagy. Kívül-belül. Te már vagy valaki, nem egy alaktalan massza vagy. Csak nem tudod, ki vagy. Ne csináld azt gondolkodás nélkül, amit más mond, ha az nem te magad vagy.

2018. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz jártam és különböző terápiákra is, de nem sokat segített. Képtelen vagyok rájönni a hibákra. Lehet, hogy nem a megfelelő lányoknál próbálkoztam.
2018. aug. 9. 19:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg itt is próbálkozhatsz. Az idegenek néha objektívebb képet szoktak adni.
2018. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. Az itteniek tanácsát is szívesen venném.
2018. aug. 9. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Na sikerült barátnőt találni?
2018. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!