Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan reagálnátok, ha az...

Ti hogyan reagálnátok, ha az egyik közeli barátotokat nem érdekli, hogy mivan veled? Ha felkeresed, neki nem alkalmas, hogy beszéljetek, megigéri, hogy felkeres, de csak egy hét után ir rád?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Közeli barátok vagytok. Ennek alapján - nagy valószínűséggel - fontosak vagytok egymásnak, kölcsönösen. Én azt tudom mondani, hogy első körben meg kellene tudnod a pontos körülményeket, mielőtt elkönyvelnéd, hogy b..szik rád. Lehet, hogy kórházba került egy családtagja, vagy bármi - csak hogy valami közhelyes sz..rral éljek. :D


Ha meg valóban lenne ideje, csak nem veled tölti, abban az esetben meg - ha ez rendszeressé válik - elkezdhetsz mérlegelni, hogy valóban olyan erős-e ez a barátság részéről is...

2018. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt többször is eljátsza akkor nem barát szerintem.
2018. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hah nekem mégcsak meg sem ígérte hogy keres, nem tudsz mit tenni, ne fuss utána
2018. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!