Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen no megis mit akar?

Figyelt kérdés

Es csak privat felhasznaloktol fogad uzeneteket.

Es valogat.

[link]


2018. aug. 14. 00:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek foglalkozol ilyen szutykokkal?
2018. aug. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Írásképe a helyi kisebbségét idézi.


DE! Még így is 100%, hogy van barátja vagy komoly udvarlója, főleg ha elmúlt 20 éves. Szóval mit akar... Semmit. Max hülyíteni, miközben éjjel a jóképű, macho pasijával van, mint az ÖSSZES nő szinte 20-40 között, kivéve akik gyerekkel egyedül maradtak, nem normálisak, vagy a padödő hasonmásverseny többszörös győztesei.

2018. aug. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sok fiu “hodol” neki. Meg igy is. Ocsmany feje van, de sorra torli a privatjait.
2018. aug. 14. 01:05
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

#3


MINDEN 17-40 közti nőnek sok férfi hódol, szóval ezt nem volt nehéz eltalálni. Kivéve ha zabigyerek, mentális probléma vagy padödő stílus jár hozzá.

2018. aug. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

"az ÖSSZES nő szinte"


Es kikkel? Egymassal? Mert ha nem, akkor a pasik se egyedul vannak.



Hogy te miert, azon nem csodalkozom az irasod alapjan.

2018. aug. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit akar, de normális pasi egyszerűen túllapoz ezen, elolvasni nem érdemes, nem még keresni.


Lehet,hogy csak szórakozik és így szeretné ha felfigyelnének rá. ennyire hülye, alacsony értelmi szintű nem lehet mert akkor idáig sem jutna el.


Vagy pasi az illető és kíváncsi ki hogy ugrik rá a dologra.

2018. aug. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Es? Miert zsvar teged?

Csak mert nem vilagszepe, meg nem kell barkivel lefekudni.

Ostoba,? Es? Pasoban is sok van, majd megtalaljak egymast.

2018. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy a nő gáz, de te is gáz vagy.


Hol fáj neked az, hogy válogat? Nem kötelessége mindenkinek szét tegye a lábát, még akkor sem ha a világ legrondább nője. Hol hallottál te olyant, hogy ronda őket arra lehet utasítani, hogy bárkivel kötelezően lefeküdjenek??? Nem vagy normális-,-


Milyen szempontok alapján válogat? Pl. Nem ismerkedem bárkivel az nem azt jelenti, hogy egy Adoniszt várok, hanem azt hogy egy megbízhatónak tűnő férfival kezdek és ritka az ilyen.

2018. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy troll. Kamu profil, ezzel szórakozik, hogy a sok kiéhezett pöts még ilyen putriszökevényre is rámozdul.
2018. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

# 8


Milyen elvakult, altalanosito ideologiat tartasz szem elott?


Illetve milyen hallucinogeny szert hasznalsz? Adhatnal nekem is belole.


Kerlek masold be nekem a szoveget, az irast a kerdesembol, illetve a valaszombol, hogy hol irtam azt, hogy


“Nem kötelessége mindenkinek szét tegye a lábát”


Hol irtam ilyet?


Fordulj szakemberhez, pszichologushoz, pszichiaterhez, mert nagyon durva hallucinacioid vannak. 😯😯😯

2018. aug. 14. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!