Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ex aki vissza akar kapni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ex aki vissza akar kapni, egy szerető akivel sosem lehetek együtt, mégis többre vágyom. Telhetetlen lennék?

Figyelt kérdés

Az exemtől teljesen elhidegültem, már nem vonzódok hozzá, a szakítás után észbe kapott, hogy mégis én vagyok álmai nője, vissza akar kapni... de én őt nem.

Nem azt mondom, hogy undorodom tőle, de már nem akarok vele újból együtt lenni, lehet ebben szerepe annak is, hogy a szeretőmhöz vonzódom.

Igen, csak hogy vele nem lehetek együtt, nagy a korkülönbség és már elrontottuk az összeköltözést, maradt otthon és én is.

Kezdek lelkileg belerokkanni abba, szakítanom kéne vele, az exem szeme elől pedig végleg eltűnni.

Nem akarom egyiket sem. Boldog szeretnék lenni valakivel, akivel egybeköthetem az életemet és nem kell folyamatos akadályokba ütközni.

Vágyok egy férfire, aki tiszta szívből tudna szeretni, mellettem állna és jó apa válna belőle.


25 éves vagyok, kezdem úgy érezni, hogy az élet lassan kifolyik a kezeim közül, de a mostani lehetőségek egyikével sem vagyok hajlandó élni. Nem felelnek meg.


Keresnem kéne az új lehetőségeket vagy a jelenlegi helyzetemből válasszak kényszerből?


2018. máj. 27. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát szeretnél egy normális boldog kapcsolatot, de azon vacilálsz, hogy mivel 25 éves vagy, lehet ez már nem jön össze, ezért inkább belemész egy boldogtalanba? Azért picit fiatal vagy még, hogy temesd magad nem gondolod?
2018. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát te félrekúrsz de nincs egy normális férfi sem? Milyen kegyetlen ez a világ :c
2018. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ki mellett kúrok félre?
2018. máj. 27. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Leírod a megoldást: mindkét pasit leépíted, megtalálod önmagad, boldog leszel, aztán találsz valakit, akivel összekötöd az életed.

Tudod: ahoz, hogy megtaláld a nagy Őt, előbb meg kell találnod a nagy Ént.

A legjobb érzelmi detoxikáció, ha egy (két) rossz kapcsolat után egy ideig egyedül élvezed az életet.

2018. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívjál még egy harmadijat is és csináljatok egy nagy orgiát. :D Aztán majd a végén kiderül ki lesz az apuka. :)
2018. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!