Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gond az hogy az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond az hogy az első randin nem hozott ajándékot nekem?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki nekem esne, én sosem várnék el ilyet senkitől, a férfi utalt arra hogy meglep engem valamivel. Még meghívni se hívott meg fagyira sem.
2018. aug. 14. 17:32
1 2
 11/12 peca1000 ***** válasza:
57%

A kamuzása a gond.


Én sosem vittem ajándékot egyik randira sem.


Viszont meghívtam valamire (fagyi, süti), szigorúan séta után.


Ha séta közben derülne ki, hogy nincs értelme folytatni, akkor elköszönök tőle.


Ha látom, hogy lenne belőle valami, irány a cukrászda :)

2018. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%

#10


“Szerintem egy randin felesben kell fizetni

Soha nem engedtem hogy bárki is hekyettem fizessen”


Szerinted. Más szerint meg nem. Nem hiszem, hogy a te dolgod lenne megmondani, hogy egy randin mit “kell” meg mit nem.


Amúgy engem az üres ígérgetések nagyon bosszantanak, az ilyen emberek megbízhatatlanok, hazugok, és nem vesznek komolyan. Nem az a gond, hogy nem hozott ajándékot, hanem az üres duma rossz jel.

2018. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!