Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a férfi az első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi az első randira nem vinne semmi meglepi ajándékot, az hogyan esne?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy férfivel és még egy szem bonbont sem hozott. Nem várom el,de jól esett volna.
2016. aug. 28. 23:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem a kérdésből az derül ki, hogy elvárod.
2016. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék ítélkezni, de akkor tényleg ne várd el bakker.....
2016. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Első randira az férfiember csak saját magát viszi. Ha a nő hisztizik emiatt, azzal nincs második randi.


Mégis minek vigyen bármit is? Nem is ismer, és ha van esze, nem kezdi el már most a fenekedet nyalni ilyen "kedves gesztusokkal".

2016. aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
És ha nem jött volna be, hogy bármi legyen belőle, akkor miért vártad volna el??
2016. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%

Én akkor nemszoktam vinni, ha nem kimondottan randira megyek. Volt egyszer egy dugópajtim Dunakesziről, egyszer-kétszer megreszeltem. Előszörre nem vittem neki semmit, másodjára meg a kedvencét (a Pont2 túrórudis desszertet).

Ha randevúra megyek, akkor mindig van nálam valami - a gumin kívül, persze :D :P :$

2016. aug. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes.

Nem tudtam,hogy ez alap. Nálunk,mikor felhívott randizni a barátom,nem kaptam semmi ilyen f.asz.ságot,giccset. minek?

Helyette tudod mit kaptam? Programot,èlmènyt,szerelmet,egy másik ember szabadidejèt,ami rám fordított.

Az egèsz èletemet megváltoztatta,pedig mikor ismerkedtünk,neem kaptam tőle bombont,semmilyen kézzel fogható tárgyat. Annál sokkal többet kaptam.


Az èn szememben,akinek elvárás ,hogy megajándèkozzák egymást már a randin,felszínesnek tartom. Csak a külsősègekre mennek.

Ez csak egy vèlemèny...

2016. aug. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Te mit vittél a csávónak ajándékba?
2016. aug. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Sehogy nem esne, mert nem érdekel.

Te elvárod, egyértelmű. :)

2016. aug. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg csak ki akarja szűrni az élősködő qrvákat, és most sikerült is neki.
2016. aug. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%
Első randin engem kifejezetten taszít, főleg ha vakrandi, és még sosem találkoztunk. Mintha úgy érezné önmagában a társasága nem elég.
2016. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!