Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezelitek a család/bará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek a család/barátok viszonyulását ahhoz, hogy nincs barátnőtök?

Figyelt kérdés

Az egyik legidegesítőbb számomra amikor egy családi eseményre egyedül kell menjek és mindenki csak azzal nyaggat, hogy van-e barátnőm. Mintha nem lenne mindegy nekik. Szerencsére távol lakok a szülővárosomtól, szóval nem kell naponta megkűzdjek ezzel, azonban amikor kimozdulok a haverokkal egyet a vérosba és ők jönnek a barátnőikkel úgy érzem mintha alacsonyabb rendü lennék náluk. Főleg amikor szóba jönnek a párkapcsolattal kapcsolatos témák. Mintha mindenki haladna az életben és én le lennék ragadva a korai húszas éveimben.

Úgy érzem, hogy velem valami komoly probléma van, hogy 28 évesen is még szingli vagyok. Komoly kapcsolatom még sosem volt. Csak álmodozok néha róla. Nem vagyok csúnya, csak alacsony és egyáltalán nem széles vállú.


2018. aug. 14. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy hogy lesz@rom nem érdekel mit mondanak , nem érdekel ha szóvá teszik hogy egyedülálló vagyok az egyik fulemen be másikon ki
2018. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Nem kérdezik sosem, mivel ők is látják, hogy rusnya vagyok.
2018. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!