Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van még esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem? És ha igen, hogy éljek vele? Mi lehetett a gond? Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok, és van egy dettó huszonéves férfi, akibe beleszerettem. Hogy tudnék vele összejönni? Hogy tudnám elérni, hogy engem akarjon?

Mindig igyekszem beszélgetni vele, ha van rá alkalmam, de ez nem túl sűrű, mert nem találkotunk gyakran. Facebookon a beszélgetés meg mégsem ugyanaz, nem is nagyon szokott válaszolni, csak napokkal később. De megtudtam, hogy ez nem ellenem szól, a legjobb barátainak is csak megkésve felel, inkább telefonál velük. De azt meg velem nem szokott, száma sincs meg, neki sem az enyém.

Persze mindig igyekszem jól kinézni mellette, intelligensen, de szórakoztatóan megnyilvánulni, igyekszem növelni köztünk a kommunikációt. Arra is gondoltam már, egyszerűen csak megmondom neki, hogy nagyon tetszik, és mondja meg, lehet-e köztünk valami. De félek a választól, az elutasítástól, a beégéstől.

Sajnos nagyon tetszik nekem, de minden tekintetben. A feje, a stílusa, a humora, az esze, minden. Ha csak meglátok róla egy képet, vagy eszembe jut valami róla, már vigyorgok, meg jó kedvem van. :) Hogy érzékeltessem, mennyire oda vagyok érte, elmesélem, hogy egyszer történt, hogy be kellett valahova szaladnia, és néhány tárgyát a kezembe nyomta, vigyázzak rá addig. Nálam volt a kulcsa, tárcája, bicskája, stb. Ezek szimpla tárgyak, mégis amiatt, hogy az övék, örültem, hogy a kezembe vehettem őket. Olyan dolgokat, amik mindig vele vannak. Szinte ereklyeként tekintettem rájuk, úgy megtartottam volna valamelyiket, hogy hazavigyem, és rá emlékeztessen. De vissza kellett adnom persze. Szóval mondhatni, már-már rajongással szeretem.

Eddig nem sok volt köztünk, de pl. egyszer úgy alakult, hogy hazavitt kocsival. Ott ültem az anyóson, ő vezetett, éjjel, beszélgettünk, ráadásul nagyon szép helyen, a Duna parton mentünk, a fények csodásak voltak. Közel egy órás út volt, és könnyen tudtunk beszélgetni, nevetni. Már szinte arra számítottam, megcsókol, mielőtt kiszállok. Annyira adta volna magáty romantikus szitu volt, egymásra hangolódtunk. De végül nem volt csók, viszont az tény és nem csak beképzelem, hogy láttam rajta, szomorú hogy megérkeztünk és kiszállok. Egyértelműen élvezte a társaságom, és nem örült, hogy otthagyom. De nem marasztalt, nem hívott el másik napi randira sem, nem csókolt meg..

Meg most nyáron nyaraltunk, nem kettesben, de mindketten ott voltunk. És úgy alakult, hogy meg akartam tanulni fejest ugrani, és ő tanított. Bár nem tanultam meg végül, az igazi íves fejest, de azért valameddig jutottam, és addigra már másfél órája tanította. :) Szóval nagyon rendes srác.

És akkor most a fekete leves. Kicsit volt bennem alkohol, és az egyik legjobb barátjának meg mertem mondani, tetszik, és hogy nem értem miért nem lép, meg elmondtam neki, amikor hazavitt kocsival, meg a fejesugrást, és hogy nekem ő régóta és nagyon tetszik. És ez a legjobb barátja nem is tudott az érzéseimről, azt mondta, szerinte ő sem tud róla. Megígérte, nem fedi fel előttey hogy miket mondtam neki. Na, de a lényeg. Azt mondta, nem akar elkeseríteni, meg lehet hülyeséget mond, mivel nem tud ő se semmi biztosat, de elképzelhető, hogy most alakul neki valami. Kérdeztem, kivel? Azt mondta, nem tudja, de hogy sose szokott a csajozásairól beszélni, amíg nem fordul komolyra. És hogy voltak mostanában arra utaló jelek, hogy ismerkedik. De hogy ezt ne vegyem készpénznek, mert ha randizik is, az nem jelenti, hogy jól sikerült randi, amit több követ, és amiből kapcsolat lesz. És hogy mégegyszer mondja, mindez nem biztos, csak volt az elmúlt hetekben arra utaló jel, hogy megint ismerkedik. Azt is mondta, hogy előtte viszont, amikor még biztosan nem volt képben senki, akkor miért nem lépett felém, mert szerinte neki én tetszettem. Mert mondta régebben, jó nőnek tart.

Hát, ez, hogy ezt mondta rólam, feldobott, de amit a barátja előtte mobdott, hogy most lehet épp alakul neki valami... Lehet elveszítettem az esélyem? Lehet végig kell néznem, ahogy barátnője lesz? Egyiket sem akarom. Nagyon tetszik nekem, szetelmes vagyok belé. Nem bírnám ki, ha mással kellene látnom. Már most ha erre gondolok, fuldokló sírás tör rám. Számomra ő a férfi, az ideális férfi, a zsánerem. Számomra ő a Mr. Tökély, a Nagy Ő.


2018. aug. 14. 18:32
 1/6 A kérdező kommentje:
És hát ő is jó nőnek tart, mint kiderült. Akkor?
2018. aug. 14. 18:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, minek tart (mellesleg a férfiak nagy része jó nőnek tart kb mindenkit akinek nem három szeme van és három orrlyuka...). Megannyi lehetősége volt elhívni vagy lépni, de nem tette, szerinted miért?:) Mert nem akart és pont. Egy férfi megteszi az első lépést ennél rosszabb helyzetben is, ha akarja a nőt.
2018. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én életemben is volt egy férfi akiről szentül hittem, hogy tetszem neki mégsem jutott egyről a kettőre a dolog.

Hát utólag kiderült, hogy azért, mert van más nő aki éppen jobban tetszik neki.


Valószínűleg már elhívott volna valahova, ha igazan érdekelnéd, írna neked, keresne téged.

Én a helyedben nem élném bele magam túlságosan. Ha ő is érezné amit te akkor a barátja tudott volna róla:/

2018. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellettél volna neki, lépett volna, ennyi. Hiába tart jó nőnek... ez önmagában kevés egy kapcsolathoz. Te meg csak kergetsz róla egy képet, hogy lehetnél már szerelmes? Nem is ismered rendesen...
2018. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt de benêztem.Lett neki màs csaj azóta is együtt vannak .Persze nekem nem mondta meg hogy tetszem neki de ugy viselkedett .Az egy dolog hogy tetszel neki de nem biztos hogy egy komoly kapcsolatot eltud veled képzelni.Sajnàlom de sztem sem akar tőled többet már rég megtette volna plàne ha volt is rà nem egy alkalma .Felejsd el majd talàlsz màst akinek nem csak tetszeni fogsz meg nem csak jó nönek tart .
2018. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt hasonló. Odavoltam a srácért. Nagyon valószínű hogy én is tetszettem neki, sokszor zavarba jött srb. stb. De nem lett semmi. Lehet hogy nem tudott kapcsolatot elképzelni/ vagy nem is akart kapcsolatot/vagy volt egy csaj (leginkább ez valószínű, ismerem a lanyt) aki jobban tetszett neki de köztük se lett semmi.

Ez nem jelenti azt hogy sose lesz semmi veletek. Ki tudja, egyszer talán rájön hogy mégis kellesz neki. Az ilyenekre mindig van lehetőség, majd.

Jelenleg azonban nem hiszem. Gondolj bele ha romantikus volt az autózás ahogy írtad és ott ül egy pasi aki akar tőled valamit, akkor ezt ki is használta volna egy csók, egy szám elkérés, egy randira hívás erejéig.

2018. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!