Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért volt ez? Mi a megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ez? Mi a megoldás ilyen szituban? Mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés

4 honapig együtt voltam egy lánnyal.

Ez alatt a hónap alatt kevé intimitás volt közöttünk.Ritka volt a csók őlelés.

Úgy szex egyátalán nem volt.

Max én kicsit kényeztettem de ritka volt.

Mindig terveztem vele a szexet de vagy azt mondta hogy majd összehozzuk vagy h neki csak sőtétben megy.Csókra pedig h nem szeret 0-24 ben ha a szájában matatnak.De viszont láttam rajta h szeret.Meg mondta h nehezen mutaja ki az érzéseit és h kiőltékbelőle a szeretetet v ilyesmi.


2015. dec. 17. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Te szakítottál vele?
2015. dec. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ő azt állitja h gondolkodási időt kért.

Én meg h szakított.

Én utána felszívodtam.

Ő meg folyamatosan keresett probálta felvenni velem a kapcsit.

2015. dec. 17. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Ő egy olyan lány akinek ha nincs senkije akkor kellene valaki,ha meg van akkor elszaladna előle.Rengeteg türelem kell hozzá és még akkor sem biztos,hogy megnyílik.
2015. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Összegezve: 4 hónap, intimitás alig, szex semmi, pedig sötétben még menne, csókot nem ad, kiölték a a szeretet belőle (mondjuk nem értem, hogy akkor hogyan láttad, hogy szeret), gondolkodási időt kér.


Azért lehetett, mert frusztrált, érzelmileg sérült leányról van szó. És lehet, hogy nem is passzoltok, ezért kért gondolkodási időt is. Nem kéne felszívódnod, hanem beszélgetni vele, ha már keres azóta, hogy hogyan tovább.

2015. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Akkor ezért volt ez h 4 honapig ugy mond semmi szexuális dolog nem volt közöttünk?

2015. dec. 17. 14:57
 6/9 A kérdező kommentje:

Onnan tudom h szeret mert láttam rajta.

Hiába nem volt szex jol el hülyültünk meg beszélgettünk voltak szép pillanataink.

Mindig biztatuk egymást segítettük stb

2015. dec. 17. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem tud vagy nem akar mást részedről, mint barátságot. Lehet, hogy nem gondolkodik párkapcsolatban.


Keresd fel, beszéljetek, mást nem tudok és mást nem is lehet javasolni. Kizárólag ő tudja megmondani, hogy mi zajlik benne és mit akar.

2015. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezért le fognak pontozni, de leírom a saját sztorimat, hátha ezzel segítek! Én lány vagyok, a párom hosszú évek után szakított velem. Sokáig vártam, hogy kibéküljünk (több, mint fél évig), de csak nem történt meg. Mikor új barátnője lett, én is elkezdtem randizni. Volt egy srác, akivel már régebb óta ismertük egymást, nagyon kedves volt, külsőre is bejött. Hosszú hónapokig randiztunk, volt, hogy egész jól éreztem magam vele. De nem akartam lefeküdni vele, ezért mindig kitaláltam valamit. Azt sem szerettem, ha hozzám ér, csókolózni is csak egyszer vagy kétszer csókolóztunk, és ugyanezt mondtam,mint neked ez a lány, illetve még azt, hogy nem szeretem, ha nyilvánosan ölelgetnek, puszilgatnak, mert hogy az milyen gáz. Arra meg ügyeltem, hogy kettesben ne maradjunk. Tudom, hogy gáz, amit tettem. De végig a volt barátomba voltam szerelmes, ezért nem akartam ezzel a sráccal semmit, ezért nem esett jól tőle az intimitás. De azért találkoztam vele újra és újra, mert túl akartam lépni a volt barátomon. Én akartam, hogy újra szerelmes legyek ebbe a másik srácba, de csak nem jött az érzés. Aztán végül időt kértem, egy darabig írt, aztán szerencsére nem, és elhalt a dolog. Nekem azóta sincs senkim, már nem is randizok, mert tudom, hogy ezt nem szabad csinálni. De nem tudom, így hogy legyek túl a volt barátomon. (6 évig voltunk együtt, együtt is éltünk, nekem ő volt az első.)
2015. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm h ezt meg osztottad velem.

Én is probáltam tulenni rajta de nem ment.Én és a exem története elég bonyolult és hoszú lenne ide le írni.

Lényeg h én anno sokat küzdöttem érte őt aztán telek a honapok mig rájött h én tényleg szeretem.Hiába bántott okozott fájdalmat mainapig imádom őt.

Aztán jött a suli neki és vala h más lett minden.Alig taliztunk.Én totál padlora kerűltem.Oly annyira h választanom kellett vagy azegézségem vagy tovább folytatom és benne maradok a viszályba.

Aztán végül is belefá4adtam a kérlelésbe és fel szívodtam már sehol nem tevénykkedtettem.El telt pár hét és el kezdett keresni írt stb.Én nem reagáltam dühös csalódott és iszonyatosan fájtak dolgok.Aztán egyszer csak szoba álltam vele.Csináltam egy videot neki ezzel is bevalva h még mindig szeretem.Erre küldött egy mosoly jelet.Meg kérdeztem nem e kezhetnénk ujra tiszta lappal.Jött h ő kapcsiban van.Akkor itt meg álltam.Majd emailezgettünk majd utolsó levelezgetés után minden honnét leszedte a kapcsiban van dolgot.Ő folyamatosan kérte legyünk barátok én mondtam h nekem az nem megy mert többet érzek íránta de ezek után is akarta a dolgot.Majd mondta azért szeretné mert akkor nem bántana.

Vissza írtam h gondolja végig az ujra kezdést vagyunk annyira felnőttek h tanultunk a dolgokbol és mindent meg tudunk oldani.Mondtam h ez idő alatt nem zargatom őt de ha ez idő aladt ő szeretne beszélgetni nincs ellenemre.Azóta beszélgetünk .És most jell.pill ez van.

Várok és majd ujra rá kérdezek ha akkor sem szerintem az lesz a legjobb ha eltünök az életéből bár mennyire is imádom és fontos nekem.

Bár amennyire szeretem őt tuti nem fogom kiheverni igazán őt.Bárcsak látná érezné tudná h mennyire imádom őt.

2015. dec. 17. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!