Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, egy fiatal pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, egy fiatal pasi nem lehet "sármos"? Az egy olyan dolog, ami csak az idősebb férfiak sajátja?

Figyelt kérdés
Pont a kölyökképűség az, ami lehetetlenné teszi a sármot? Úgy összességében kb. 35-40 éves kortól mondható bizonyos férfiakra, hogy sármosak? Az őszülő halánték, a tüzes, ambíciózus tekintet, a markáns, kiforrott arcvonások összessége? Vagy egy fiú is lehet sármos? Hogy látjátok ezt?

2018. aug. 16. 17:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

A sharm nem korfüggő, hanem kisugárzásfüggő.


So Bi Sub sem egy férfi szépség mégis akkora a kisugárzása, hogy még, pedig ázsiai, és 30 éves volt mikor befutott:D


Kevin Costner sem egy tipikus férfiszépség mégis 30-asként is sharmos volt, és közel a 60-hoz is sharmos, mert van kisugárzása


De sorolhatnám..

2018. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Minden férfi sármos a maga módján

N24

2018. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem akkor már férfias, ha 180 körüli (nem kell lepontozni, mindenkinek van esete), nagyobb termete van (nem vékony, de nem kell izompacsirtának lennie) és magabiztos kiállású. Valamint legalább annyira érett, mint én. 20-23 évesekre gondolok.

18L

2018. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Tudod mi a nem sharmos, és minden férfi összképét maximálisan lerontja:


Nyakig tetoválás, piercing bárhol egy pasin, fülbevaló és fültágító egy pasin meg egyenesen visszataszító.


A nőknél ezek meg hattványozottan ocsmányak.

2018. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#4 nem értek veled egyet

Szerintem nincs annál szexibb amikor egy férfin sok tetoválás van és sok pc

Nőkön is azt szeretem amikor sok tetoválása és pc-je van

Számomra ezek nagyon szexik egyszerűen imadom a tetovalasokat pláne ha sok van neki

N24

2018. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Nálam a sármos azt jelenti, hogy fiatalon jóképű volt.


Pl. Harrison Ford. Most sármos, de az eredeti trilógiában !!!!!!!

2018. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

OFF

Ne írjátok már a sármot *sharmnak. Ha mindenképpen külföldiül akarjátok írni (bár ettől nem fogtok műveltebbnek tűnni), akkor írjatok helyesen: charm

ON

2018. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Tehát: charme.

Bocsi :D

2018. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Megegyezhetnénk abban, hogy a "sármos" mindenkinél mást jelent?

(Nálam a "sárm" eredetije amúgy a francia "charme" "e"-vel a végén, amiatt, hogy az akkori Magyar Televízióban ezzel az írásmóddal találkoztam először, annak ellenére, hogy én is - csak - angolul tanultam később.)

2018. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Oké, tehát angolul: charm (ők "cs"-vel ejtik).

Franciául: charme (ők "s"-sel ejtik).

2018. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!