Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyi idő után mondanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után mondanátok el a betegségeteket a leendő párotoknak?

Figyelt kérdés
Van egy öröklött genetikai betegségem, kicsit a mindennapi életben is befolyásol. Ha nem muszáj nem szoktam róla beszélni mert baráti körben is néha úgy érzem hogy kicsit lenéznek miatta, mintha én kevesebb lennék tőlük. Félek hogy ha majd lesz valakim és megtudja hogy beteg vagyok akkor neki sem kellek majd emiatt. Szerintetek az ismerkedési fázis melyik szakaszában a legcélszerűbb közölni az ilyesmit? Nyilván nem rögtön az elején letámadni vele, de azért nem is fél év együtt járás után.
2018. aug. 18. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem most jon a 2. randim, es ugy tervezem, h vagy a 2. vagy a 3. alkalmaval :) es nem ugy, mint egy szenvedestortenetet, hanem ugy, hogy nekem erre es erre kell figyelnem.
2018. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha barmilyen hatassal birhat a kapcsolatodra a betegseged, akkor rogton az elején közöld vele.
2018. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon az elején 2-3 találkozás után, mikor éreztem, hogy ebből több lesz, és nagyon nyomult a másik fél, aki azóta már a férjem.
2018. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmit illene az elején.
2018. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az elején.
2018. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Pontosan mi is a te betegséged?


Ezt leszámítva az előttem levő 5 válaszoló véleményét osztom.

2018. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem a 4-5. randi környékén mondta el, amikor már egyértelmű volt, hogy nem csak randizunk, hanem egy pár vagyunk.
2018. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ti milyen betegseget mondtatok el?
2018. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Értelem szerűen olyat, ami befolyásolja az együttélést.


Egy cukorbetegség nem nagy cucc, de ha mondjuk nem lehet gyereke, vagy 2 éve van hátra az már igen

2018. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

én rögtön elmondtam mert eleg komoly és négyből hármat nem zavart csak ezt velem nem tudták megértetni, úgyhogy..


ha szeretem > jót akarok neki > ha jót akarok neki > akkor nem lesz az életem része..

2018. aug. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!