Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudod, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy valakit igazán kedvelsz, és nem csak a leendő párkapcsolat által szerzett biztonság gondolata miatt érzel így?

Figyelt kérdés

Előző párkapcsolatban túlságosan elkényelmesedtem, és a biztonság érzete miatt nem léptem ki belőle.


Van valaki, akit igazán kedvelek. (mióta aktívan keresek valakit, eddig őt nagyságrendileg jobban kedvelem, mint bármelyik eddigi jelöltet)

Miután találkoztam vele, pár napra rá felhagytam a keresést minden platformon.


De attól félek, hogy megint elkövetem az előző hibámat, azzal, hogy "megállapodok" vele, mert mivan, ha csak azért érzem ezt, mert már belefáradtam a keresésbe? És közben pedig találhatnék egy még jobbat. (még ha ő a eddigieknél sokkalta-sokkalta jobb is)


Vagy felesleges egy ideált kergetni, mert az ember csak belerokkan?


Elég találni egy olyasvalakit, akivel az ember eléggé klikkel, és esélyes, hogy később vele sokkal gyorsabban fejlődik, mint ember, mintsem hogy nélküle? (és ez a másik fél esetében is igaz)


2018. júl. 1. 22:29
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ha igazan kedvelsz valakit,akkor azt belul erzed.Mivel meg a kapcsolat elejerol van szo,ne kergess abrandokat,hogy ilyen es olyan lesz vele,konnyen csalodhatsz! Probalj felszabadult maradni es uj dolgokat,helyzeteket megelni vele.Ha igy allsz hozza,erezni fogod,hogy ez a kapcsolat ugyanolyan,mint az elozo,amelyikbe beleuntal vagy meroben mas es jobb.
2018. júl. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!