Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire fontos, hogy a nő bőre sima és feszes legyen?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Az a fontos, hogy adjon magára, legyen ápolt. Engem nem zavar az sem, ha narancsos a popó kicsit. Tehát lehet kicsit nagyobb is, csak formás legyen, ne lapos, mint a kenyérlángos és szétfolyt. Az sem űz el, ha 1-2 napja borostás a lábszára, de azért figyeljen oda a rendszeres szőrtelenítésre. Mindezen kívül vonzó egy szép, sima, feszes bőr. Vágod a dolgot? :D
2018. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tökéletesnek lennie. Meg ha vele akarok élni, akkor úgyis szeretni fogom, ha már nem olyan friss. Én sem leszek az, nem várhatom el fordítva...
2018. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem ez alapvető fontosságú, meg hogy vékony legyen, és persze ápolt.
2018. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Milyen nő?
2018. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem csak az számit, a nőiesség éppúgy fontos, a múltkor a buszon egy 50-60 év környéken levő nő úgy simult hozzám annyira észrevétlenül hogy álltam mint a cüvek, még rám is kacsintott elötte. Szerintem érezte is, amikor még nekem dőlt. Fura egy szitu volt.
2018. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
eléggé.
2018. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is elvárom a férfiaktól, hogy ápolják a bőrüket, napvédő alap. Kétkezi munkással össze se jönnék, mert tele van a testük bőrkeményedésekkel meg hámlásokkal.
2018. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Sima az rendben, a feszesség már nem olyan fontos.
2018. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!