Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, nektek fontos az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek fontos az, hogy pl. egy csajnak szép mellei legyenek, szép lába, feszes has. Vagy ha vannak kisebb hibák, de az összhatás jó, az is elég?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem vár "tökéletességet". Ha az összhatás jó és belsőleg is olyan az illető, akkor a kisebb hibákkal együtt lesz tökéletes számunkra.
2012. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem az összhatás a fontos, és hogy mennyire hasonló az érdeklődési körünk
2012. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindenki más, szvl ennek a kerdesnek nincs sok ertelme
2012. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok tökéletes, meg senki sem. Akkor milyen jogon várnám el ezt bárkitől is? Csak kiröhögtetném magam.
2012. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy az is elég-e, ha jó az összhatás? Ha az jó, akkor mégis ki keresi a hibát?

Hány éves vagy? :)

2012. jún. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tökéletes az csak a halálra retusált playboy meg a többi szar képeken van.Az összhatás számít, nálam a legfontosabb a szép arc.
2012. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha önmagamért kellek valakinek és Én is így gondolom, akkor az összhatás a lényeg.


Ha csak érdekkapcsaolat, akkor csak a legmutatósabb rib@ncok jöhetnek szóba.

2012. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!