Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyukáknál nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukáknál nagyobb esélyem lenne?

Figyelt kérdés

A sztori a szokásos: egy visszafogottan szólva is nem előnyös kinézetű örökszűz 25 éves srác vagyok, és már nem tudom, mit csináljak. A gyerek alapvetően amúgy nem zavarna, csak a pótapai szerepbe eszem ágában sincs belemenni.


És mielőtt a klasszikus bullshit jön, hogy a belsőmmel van baj, mutathatok akár Photofeelerről is screenshotot, hogy bebizonyítsam, hogy ez rohadtul nem így működik. Nyilván tökéletes én sem vagyok, de szót lehet érteni velem, humorom is van, csak rettentő ronda vagyok és nem járok társaságba. A fiatal anyukák elnézőbbek a külsővel szemben, vagy ugyanúgy levegőnek néznének? A szó legszorosabb értelmében az összes társkeresőn próbálkoztam már, legalább 100 levelet elküldtem, és eddig össz-vissz kaptam 10 választ, amiből 3 elutasítás volt, 3 egyszavas válasz, egy két hónapon át tartó hülyítés, egy randi, meg két olyan, ami a második levélváltást már nem élte meg.


2018. aug. 19. 21:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

szerintem nem.

akinek gyereke van az már általában szexuálisan tapasztalt.

így elvárná,hogy rendesen el legyen intézve és a felcsípési szakaszban már nem díjazzák a nyáladzást,ott is viszonylag lényegre törőek,a határozottságot a férfiasságot szeretik.

nem hiszem hogy lenne kedvük egy második gyerekhez a személyedben.

2018. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%

25 évesen már anyukákra gondolsz? Nem tudom milyen magas vagy de a 180cm felett akkor csak várj mert 30 évesen a szingli csajok tuti szaladni fognak utánad. Addig is szedd össze magad, koncentrálj a hobbiaidra mert önbizalmat nyersz belőlük. Ha segít elmehetsz egy tiszta örömlányhoz is, hogy beavasson az alapokba.

25 évesen még fiatal vagy, inkább összpontosíts az életre, a többi majd jönni fog...ha pedig nem akkor 33 felett is keresgélhetsz anyukákat.

2018. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy olyan rettentő ronda vagy (volt egy randid).

Van egy fél éves fiam, nem határoz semmit nekem pl abban, hogy kihez vonzódom, most csak azért, hogy legyek én is valakivel nem kezdek ki olyannal akihez nem vonzódom. Ha valaki megszeret, belédszeret akkor megszépülsz a szemében, s 25 évesen nem vagy elkésve semmivel. Van humorod, inkább közeledj viccesen, mint jajistenem úgykellnekemmárvalaki, hanyagold az önsajnálatot, s meg se említsd ezt az örökszűz szöveget (habár vicces), inkább ne mondd el, majd ha odakerül a sor előadod, hogy azért reszketsz mert nagyon kéévánod.

34n

2018. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Az elsőnek írnám, hogy akinek gyereke van arra vágyik, hogy legyen egy kis csend :)), ha valaki szűz attól még lehet belőle egy vadállat az ágyban, mindent s mindenkit meg lehet tanítani, a jó szex idővel alakul ki szerintem amikor már jól ismerik egymást a felek testileg, nem akkor amikor híbelébalázs úgymegraklak elsőre menet van.
2018. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
Korodbeli, hasonmásod ismerősömnek nemrég sikerült ez amiről írsz. Van közöttük 10 év különbség és két hozott gyerek. A nő még szép is ráadásul. Gondolom elege lett az olyanokból aki miatt egyedül maradt a két gyerekkel. Ők valahol a való életben futottak össze.
2018. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem.


Egyedülálló huszonéves anyuka vagyok, mióta gyerekem van, jobban válogatok, mint korábban. Veszélyes játékok és életképtelenek már nem vonzanak, sem megszelíditeni, sem megmenteni nem akarok már senkit.


Az egyedülálló anyukák közül max az eltartót keresők és/vagy rondák állnának össze veled ezek alapján.


De szerintem ronda eltartókereső gyermektelent is ki tudnál fogni, ahogy az ismerőseimet elnézem.



Szóval inkább egy-két réteggel lőj lentebb egzisztenciálisan, vagy pedig a saját szépségedhez mérten keress társat.


Egy átlagos vidéki gyárimunkás lánynak biztosan álomférfi lennél huszonéves csúnya szűzként is.

2018. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Újat mondok: nem minden egyedülálló anya egyforma.

Mindegyik más okból maradt egyedül, nem azonos az ízlésük, az elvárásuk, amit nyújtani tudnak, amire szüksége van. Sőt, minden gyerek is más.

Biztos van olyan, akinél sikered lenne, és olyan is, akinél nem.

Az biztos, hogy eleve elég kevés olyan nő van, akinek csak szex elég, és erre egy kimondottan csúnya pasit keres. Ha pótapa nem akarsz lenni, esélyed sincs kapcsolatra anyukával.

Ebből kiindulva nagyobb esélyed van olyannál, akinek nincs gyereke, és lehet valami komoly is a végén.

2018. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

@1

Annyit hazudtam, hogy technikailag nem vagyok szűz. Jó, 2 másodpercig tartottam, viszont a lány szerint kézzel és nyelvvel ezerszer jobb voltam, mint bármelyik volt barátja. Aztán hogy mindenkinek ezt mondja-e, vagy igaz, azt nem tudom, de a lényeg, hogy lehet kompenzálni más módon is.


@2

Akkor mondom: ronda az arcom, dagadt is vagyok és még alacsony is (172 centi, 85 kiló). Lefogytam egyszer 72 kilóig, ami BMI szerint tök átlagos, viszont egyrészt ugyanúgy néztem ki, másrészt ugyanannyi sikerem is volt úgy. Szóval fölöslegesen nem kínoztam magamat onnantól kezdve, inkább eszek mindent, amit szeretek. Ráadásul azóta ülőmunkát végzek és autóm is van, csak hogy véletlen se kelljen még egy métert se sétálnom. Ha már párom nincs, legalább ne kelljen fölöslegesen szenvednem még ezzel is.


Hagyjuk a marhaságot, ha majdnem 25 év nem volt elég legalább egy rövidtávú kapcsolathoz, akkor ott kurta nagy baj van. Amúgy igen, nagyon valószínű, hogy 25. születésnapomon meglepem magamat egy önfeledt órával.


@3-4

Köszönöm, hogy személyes tapasztalatot is írtál!


Hogy de jure szűz vagyok, a büdös életben nem fog kiderülni. Betáraztam már pár szöveget, amivel menthetem magamat, már ha valaha is eljutok addig. Ja, és az a randi egy olyan lánnyal volt, aki viszonylag magas a maga 178 centijével, nálam meg jócskán magasabb. Alighanem ez már egy olyan magasság lehet egy nőnél, ami hátrány, szerintem kissé leadta az igényeit. Az már más kérdés, hogy engem egyáltalán nem zavart volna ez a nevetséges 5-6 centi, az meg megint más téma, hogy közös erővel sikerült tönkretenni az egészet.


@5

10 év az sok. 18 és 28 közt nem zavar, de úgy tűnik társkeresős profilok alapján, hogy valamiért a nőknek a kor az szent és sérthetetlen, legyen a férfi legalább 1-2 évvel idősebb (mert huszonéves korban nem hót mindegy ám 1-2 év véletlenül sem). A pozitív példa mondjuk legalább biztató. Különben nekem is van majdnem ilyen ismerősöm, csak mondjuk annyi a különbség köztünk, hogy ő magas és viszonylag jóképű, a csaj meg egyértelműen kihasználja, de a hülyéjének hiába pofázza ezt mindenki, ő vagy nem veszi észre, vagy nem hajlandó észrevenni...


@6

Neked is köszönöm a személyes tapasztalatokat.


Ennél lejjebb amúgy hova lőjek még szerinted? :D A pénzt telibe se kullantom, soha nem érdekelt, őszintén nem is értem, hogy jött itt képbe egyáltalán az anyagi téma. Ettől függetlenül eltartani két embert vagyok-leszek hajlandó: a SAJÁT gyerekemet, amíg nem dolgozik, illetve az anyámat. Mindenki más dolgozzon csak szépen. Hogy hol és mennyi pénzért, az már nem érdekel, itt a létfelfogáson és az alapkoncepción van a hangsúly, a piócáskodást nem tolerálom.

2018. aug. 19. 22:13
 9/22 A kérdező kommentje:

@7

Ahaaa... szuper. És akkor mit csináljak szerinted úgy mégis? :D Nem fogom én sem örökké elviselni se a szüzességet én sem (a közhiedelemmel ellentétben ugyanazok a hormonok és vágyak dolgoznak bennem is, mint a jóképű férfiakban), se a magányt. Emlékeztetőül: eddig csak gyerektelen nőknek írtam társkeresőn, nekik viszont szinte válogatás nélkül, ipari mennyiségben. Facebookra menjek át házalni? Nem, társaságba nem fogok járni továbbra sem. Viszont boltban dolgozok, napi 15-20 nővel simán találkozok, de persze mindegyikük a kanjával jön be hozzám, így az kiesett. A hobbimnak hála iszonyat mennyiségben vonatoztam éveken keresztül. Mondanom sem kell, hány ismeretségem született onnan, de kerek szám, annyit segítek.


Viszont ha ez sem tuti megoldás, akkor fölöslegesen meg nem fogom más gyerekét bevállalni. Inkább elmegyek prostihoz és vagdosom a karomat tovább.

2018. aug. 19. 22:20
 10/22 anonim ***** válasza:

"Ettől függetlenül eltartani két embert vagyok-leszek hajlandó"

Es miert kene? Nem is ertem.

Egy gyerekes anyuka sokkal valogatosabb. Nagyon megnezi, kit enged a gyereke kozelebe. Hogy a kulsore elnezobbek-e, nem tudom, de miert lennenek?

2018. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!