Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek egy beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek egy beszélgetést társkeresőn?

Figyelt kérdés

Szia, mi újság? - Nincs értelme, mert még a régi újságot sem tudom. :D


Ha egyből a közepébe vágok az sem jó.


Hogyan kezdjem?



2015. jún. 19. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van leírása vagy fotói valakinek, ami témát ad, az jó kezdés lehet, ha azzal kapcsolatban szólítod meg.


Anno, mikor társkeresőztem, a legtöbben azzal kezdték, hogy "szia, van kedved ismerkedni?" - ez se szerencsés, nyilván azért van fent az ember társkeresőn, mert ismerkedne, még ha csak barátságból is.

2015. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

/OFF

#1: Már ne is haragudj, de nektek nőknek elég furcsa meggyőződése van a barátság fogalmaáról.

/ON


Kérdező, az nem sokat számít, hogy mit csinálsz ha jól nézel ki. Hazudozni pedig teljesen felesleges (aka kamu képek, +10-15 centi beírása) mert úgyis kiderül.


A nők - még a csúnyábbak is - egy halomnyi levelet kapnak mindenféle kreténtől, szóval még inkább a külsőre mennek. Ez mondjuk érthető ha belegondolsz, hiszen mindenkitől jönnek a látszólag teljesen egyforma, sablon levelek, de valami alapján mégis csak kénytelen szelektálni.


Szóval röviden:

Próbálj meg eredeti lenni, de ha nem nézel ki jól akkor teljesen mindegy egyébként.

2015. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
cpt._singularity nevű felhasználó - Nekem volt időszakom, amikor csak azért voltam fent ilyen oldalon, mert külföldiekkel akartam angolul beszélgetni, hogy a nyelvet gyakoroljam. És akinek nincsenek barátai, és nincs más ötlete, lehet fent ilyen oldalakon azért, hogy barátkozzon. Láttam ilyet, pasit is, nem csak a nők vannak így. Beszélgettem is ilyen fickóval. Egyikünk sem akart akkor épp többet. Neki kapcsolata volt, én meg még nem tettem túl magam egy rossz időszakon, plusz sok bunkóval futottam össze.
2015. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

1. Töröld magad a társkeresőről

2. Menj ki a való életbe

3. Beszélgess emberekkel

4. Profit! :D

2015. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké, elkezdem valahogy... aztán?


Kérdezgessek? Vagy magamról kezdjek beszélni?

2015. jún. 21. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem akarom letörni a lendületedet, de teljesen egyetértek a 4-essel.


Sajnos a netes társkeresőkön a lányok sokkal válogatósabbak, mint a való életben. Ez valamennyire természetes, mert általában a férfiak írnak rá a nőkre, így ők, különösen a jó csajok kapnak egy halom levelet. Így ha bármi apróság nem tetszik a leveledben vagy a profilodban, akkor megy a következő levélre. Ez hosszútávon pedig kialakít az emberben egy elég káros hozzáállást. Ha folyamatosan kapom a leveleket, akkor egyre jobbakra és különlegesebbekre fogok vágyni, a végén pedig nem talál senkit sem, sőt a legvégén már nem is akar, csak mindig az új lehetőségeket fürkészi valós szándék nélkül. Ilyenkor már senkivel nem is találkozik. Jó, nyilván nem minden csaj lesz ilyen, ez csak egy sarkított példa volt, de a netes társkeresőkön sajnos sokszor meg lehet figyelni ezt a hatást valamilyen szinten.


Másik probléma, hogy egy netes profil rengeteget torzít a valósághoz képest. Lehet, hogy az a lány, akinek tetszik a profilja a való életben már egyáltalán nem vonzó. Saját tapasztalatom, hogy egy 1 perces élő beszélgetés többet ér, mint egy havi levelezés. Nagyon lehangoló tud lenni, amikor egy hónapnyi befektetett energia és reménykedés után egy perc alatt kiderül, hogy ez a lány nem az, amilyenre számítottál.


Épp ezért az élő ismerkedést ajánlom. Sokkal jobb, mert azonnal kiderül, hogy lehet-e belőle folytatás vagy sem. Ha élőben odamész egy lányhoz, beszélgetsz vele, a végén pedig elkéred a számát, akkor ha megadja az egyértelmű jele, hogy szimpatikus vagy neki. Te és nem a profilod. És egy rövid beszélgetés közben te is sokkal jobban el tudod dönteni, hogy érdekel-e, mert élőben láthatod, hallhatod, érezheted, megtapasztalhatod a kisugárzását, a viselkedést, stb. Ezt interneten keresztül nem lehet... egyelőre:))

2015. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akár társkeresőn, akár máshol, élőben vagy virtuálisan, lényegtelen, az első pár percben kiderül, hogy tudtok-e beszélgetni egymással vagy nem, teljesen mindegy, mi a téma.
2015. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!