Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőktől nem is várható el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől nem is várható el semmiféle érdeklődés?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk élőben, vagy társkeresőn. Én kérdezek, ő válaszol, ebből megint jön egy kérdés, esetleg hozzáfűzök valamit, ha van az adott témában hozzáfűznivalóm és ennyi. De vissza sosem kérdeznek, nem érdeklődnek felőlem, az életem felől, mire gondolok, merre tartok. Ez természetes és mindig is így volt? Rendben, elfogadom, ha nem érdeklem őket és ezt jelzi... De akkor miért jönnek el több találkozóra is? Unaloműzés gyanánt húzzák az agyam?


Más is tapasztalta ezt? Nők, miért van mindez?


2018. aug. 21. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem monden nő ilyen. Engem ha érdekel egy srác faggatom,próbálom megismerni normálisan.
2018. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Nem irányítják a saját sorsukat, velük csak megtörténnek a dolgok.

Ha tepersz, lesz randi, vagy majd jön egy másik, és így tovább.

2018. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyan nem vagyok fent társkeresőn, de ha ismerkedni akarok valakivel, és érdekel a személye, az alap, hogy reagálok a mondanivalójára, és természetesen kérdezek. Szerintem adja magát a dolog.
2018. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvárni éppenséggel azt vársz el, amit akarsz, de attól még ne lepődj meg, ha nem teljesül be semmi ezekből.


Az érdeklődést elvárni teljesen felesleges, ez ugyanis egy olyan dolog, ami vagy eleve megvan, vagy nincs, nem lehet erőltetni.


Ha egy lányt nem érdekelsz, attól végül is várhatod az érdeklődést, csak kb. annyi értelme van, mintha egy oroszlántól várnád, hogy füvet legeljen.

2018. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztaltam ilyet egyértelműen, de nem könyörögtem vagy idegesítettem magam rajtuk mert ha nem érdeklem őket, nem tesznek egy apró erőfeszítést sem hogy megismerjenek,kérdezzenek,érdeklődjenek akkor én miért tegyem? Szóval ne csüggedj találni fogsz olyat akinek bejössz és érdeklődni is fog meg azt rögtön érezni fogod. :)
2018. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Benned is van a hiba. Ha láthatóan le se szar a csaj ,akkor hagyd a fenébe,ott rohadjon meg,nem ér az egész egy forintot sem. Igen valószínű ,hogy szimultán csetel még 6-7 kannal és így kb azt se tudja ki kicsoda.
2018. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem, a legtöbb szép nő olyan hűvös, mint egy jégcsap és úgy reagál, mint egy női terminátor. :)

Beszélgess velük a műkörmükről, ahhoz hozzá fognak tudni szólni. :D

A legjobb, ha megkérdezed őket, hogy fel tudnak e maguknak tenni egy olyan kérdést, amire nem tudják a választ. :) Ezen a ponton tuti kiég a 386-os procijuk. :D F

2018. aug. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt vársz el amit akarsz, csak nem feltétlenül kapod meg.


Amúgy nem érdekled őket, ez teljesen egyértelmű. Ha érdekelnéd őket, akarnának tőled valamit érdeklődnének. De hát ez a szó nevéből is jön.


Aki érdekel attól kérdezek és figyelek is arra amit mond, megjegyzem azt, ha olyan témáról van szó amihez nem értek de érdekesen hangzik még utána is olvasok picit.


Akinél ilyen érdektelenséget látsz nem érdemes pazarolni rá az idődet.

2018. aug. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!