Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy csajnak barátja, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laruina126 kérdése:

Van egy csajnak barátja, és nem tudta eldönteni, hogy mit akar, ezzel megmondtam neki, hogy másodhegedűs nem akarok lenni, kiraktam, hogy kapcsolatba, és most ráakarok írni, hogy tud-e segíteni kielemezni a lányt, ezzel cukkolni akarom. Jó ötlet?

Figyelt kérdés

2018. jún. 5. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csodalatos xddd Ovisok vagytok?
2018. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elsősorban párkapcsolatban jártas, pua személyekre vagyok kiváncsi.
2018. jún. 5. 09:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a nyelvtanra feküdj rá, mert értelmezhetetlen amit írtál.
2018. jún. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem kínos :"DDDDDDDDD.
2018. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

cukkolni akarod? :D

ez a Felnőtt párkapcsolatok, kategóriát tévesztettél

am az oviban csak meghúzzák a lány haját aki tetszik nekik, szóval hajrá

2018. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt korban azt szoktuk alkalmazni,hogy miután a kiszemeltet esetlegesen döntés elé állítottuk, elfogadjuk a döntését. Amennyiben nem tud dönteni,az is döntésnek minősül. Ugyanis,ha valaki kell,akkor nem hezitál! Tehát nem kellesz neki eléggé..hiába cukkolod,semmit nem érsz el vele. Lehet elbizonytalanodik, elhagyja érted a barátját..de nem baj,mert téged is el fog másért...
2018. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha jol ertem, akkor lenyegeben egy olyan lanyt, aki veled hütlen parjaval, szeretnel feltekennye tenni egy altalad kitalalt, fiktiv baratnövel?


Ha ezzel eselyes lennel nala, akkor tenyleg egymasnak valoak vagytok! Egyebkent pedig az idödet vesztegeted vele. Ugyanugy, ahogy en tennem, ha megirnam neked, hogyan jarhatnal nala sikerrel.

2018. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Ugribugri tarka macska, itt a füle, ott a bajsza, domborodó hasikája, rajta a négy lábacskája.
2018. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Bence_ ***** válasza:

Mire jó ha cukkolod?

Ha veled akarna lenni jelentkezne.

Becsüld magad annyira, hogy olyannal foglalkozol akit legalább érdekelsz.

2018. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet! A lány látja, hogy te döntöttél, mást választottál, így ő is egyből látja, hogy neki már csak a másik pasi marad.
2018. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!