Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendes, szolid, visszafogott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, szolid, visszafogott fiúként hol tudnék hasonló személyiségű lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ez nagyon nagy hátrány az ismerkedésben?

Az baj egy kapcsolatban, ha nem beszélek sokat, én nem vagyok társasági ember? Sokszor unalmasnak gondolom magam emiatt hogy nem beszélegk sokat, meg nem járok bulizni, meg nem szeretem a tömeget.

De ha lenne barátnőm akkor nem otthon ülnénk, hanem mennénk sok helyre vele.

Magas és az átlagosnál kicsit vékonyabb testalkatom van.

Sajnos még sosem volt párkapcsolatom, pedig már 21 éves vagyok.:/

Az a gond hogy élőben nem nagyon van lehetőségem ismerkedni. A munkahelyemen nem dolgoznak nők. Szórakozó helyre nem járok. Ezért csak a net marad, de már rég óta próbálkozok, de semmi.:(

Vannak olyan lányok akiknek az ilyen típusú fiúk tetszenek?


Szép napot!


2018. aug. 22. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Sehol. Az ilyen lányok is a nagypofájú, nagyhangú, beképzelt kanokra buknak.
2018. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát igen elég nagy hátrány. Jobban jársz ha levetkőzöd azt a kedves aranyos jófiú imidzsedet. A férfi logika azt mondaná, hogy a hasonlóan visszafogott lányoknak biztos ilyen srác kell, de nagyon nem, a nők (a visszafogottak is) azokat a férfiakat keresik, akik magabiztosak, határozott a kiállások, van sok ismerősük és szociális környezetük, lazák, vagányak stb.
2018. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez nagyon szomorú:(

De az a baj, hogy ezen nem lehet változtani...

Örökre egyedül leszek?:(((

2018. aug. 22. 19:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire jók a testi adottságaid (mennyire vagy jóképű, kigyúrt), illetve az anyagi helyzeted. Ha ezek valamelyike megvan, akkor érdemes ismerkedésen törni a fejedet. Elsősorban parkban, könyvtárban, egyetemeken lehet találkozni ilyen lányokkal.


Ha viszont nincs semmid, amivel ki tudnál tűnni a többi közül, nincs igazán értelme ismerkedésen törni a fejed, le fognak koptatni.

Az introvertáltak alapból óriási hátránnyal indulnak a mai párkapcsolati viszonyok között. Hiába vannak belső értékeid, senkit nem fognak érdekelni, ne legyenek illúzióid.


Én is egyedül vagyok már több mint 4 éve, de egyáltalán nem bánom. Hosszú távon te csinálsz jobb vásárt, ha nem a nők után kujtorogsz, hidd el nekem. Mások 2-3 válás után, jókora anyagi veszteséggel jönnek rá ugyanerre.

2018. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De én szeretnék barátnőt, feleséget:( De akkor szinte esélytelen, rossz ebbe belegondolni...
2018. aug. 22. 21:24
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem sokra mennél velük, Kérdező. A párkapcsolatok manapság már feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük. Szakítások, válások tekintetében Magyarország nagyon dobogógyanús helyezett, de elég megnézned ezt a témakört is - a kérdések 80%-a szakítás, válás, megcsalás, és hasonlók.


Iszonyú sok a naiv és társfüggő ember, aki el se tudja képzelni az életét párkapcsolat nélkül. Hiába magyarázza nekik az ember, hogy deficites időpocsékolás, ő úgy gondolja, hogy hát persze, sok a szar kapcsolat, mert azok ott mind hülyék voltak, na majd ő okosan fog választani, és sírig tartó szerelem lesz, minden titta heppi, meg ilyenek.

Nos...nyet. A valóság nem egy Tiffany- meg Romana-füzetke, ahol a két hányatott sorú főszereplő a végén egybekel. A valóság nem Szélor Mún, ahol a szerelem ereje mindent legyőz, de nem is Paula és Paulína meg Vad Angyal, meg Disney-estimese, ahol boldogan éltek amíg meg nem haltak. Hogy a stáblista után mi lesz a főszereplőkkel, arról valahogy mélyen hallgatnak ezek a kinematográfiai remekművek.


A döntés rajtad áll: nyugodt és tevékeny életed lesz egyedül, vagy beszállsz a párkapcsolati cirkuszba, csak mert van rá úgy 0,000001% esélyed, hogy megtalálod a nagybetűs Igaz Szerelmet.

2018. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:(
2018. aug. 22. 21:34
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy egyszerű eset, mert kapásból mondtam volna a sulit, de így az nem pálya. Nézd, a tesóm barátja pont olyan fiú, mint te. Ha nálunk van meg sem mukkan, pedig nem gyáva, csak nagyon csendes. A szobából is állandóan a húgom csacsogását hallom. :D Ők a suliban jöttek össze, közös órák, közös szakkör, mindketten szerettek focizni, nagyon sok időt töltöttek egymás társaságában, és már évekkel korábban kinézték egymást, csak mindketten a távolból csodálták a másikat. Egy napon a fiú a tesóm elé állt, elmondta mit érez és két éve együtt vannak. Még csak most érettségiztek, tiniszerelem, nem akarok elkiabálni semmit, de nagyon aranyos pár és egyáltalán nem baj, hogy nem a társaság közepe harsányság, a tesóm kifejezetten szereti ezt benne.

Mi ennek a mesének a tanulsága? Az, hogy a csendes fiúknak is terem babér, csak oda kell menni, ahol lányok is vannak. Valamilyen közösséghez kéne csatlakoznod, ami kicsit hasonlít egy osztályra. Vedd végig milyen lehetőségek vannak a városodban és járj emberek közé. Mit tudom én, elmész a tűzzománc szakkörbe. :D Hadd ne kelljen példákat mondanom. Vedd végig a hagyományőrző, tánc és egyéb egyesületeket és menj olyan helyre, ahol jól érzed magad és a többi ember (fiúk, lányok, idősebbek) olyan, mint te.

Ha nincs lehetőséged élőben ismerkedni akkor teremtsd meg. Legyen egy fix hétvégi programod, amit emberek között végzel. A táncegyüttesek, énekkarok ráadásul gyakran mennek más városokba fellépésekre, versenyekre, úgyhogy még több lehetőséged van új embereket megismerni. Még az első látásra fiús hobbikat is űzi néhány lány, az egyik távolabbi barátnőm pl. 17 éves kora óta jár a Kurultájra, ahol hagyományőrző ruhában lovasíjászkodik. Nem egy veszélytelen hobbi és fiatal nő létére csinálja. Én azt mondom járj gyakrabban emberek közé és rád mosolyog a szerencse. :)

2018. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A valóság nem Szélor Mún, ahol a szerelem ereje mindent legyőz, de nem is Paula és Paulína meg Vad Angyal, meg Disney-estimese"


Ahogyan a valóság nem is egy Nietzsche vagy Otto Weininger féle nyomor. Kérdező, el ne hidd ezt a sok lehúzó szöveget! Undorítónak tartom, ahogy egy segítséget kérő fiatalemberben elhinti ez a sok "tapasztalt" felnőtt a bánat magvait. Olyan emberekre hallgass, akiknek az élete neked is tetszene kérdező. Ha csalódott emberek tanácsait fogadod meg akkor te is csalódott leszel. Az az vagy, amit megeszel mondás a gondolatokra is igaz, nem csak a kakaóscsigára.

2018. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide Nietzsche vagy Otto Weininger? Ja értem, hoztál két negatív példát, vagyis inkább csak egyet, mert Nietzsche speciel sikeres életet tudhat a magáénak.

Akkor én meg felhozom példának Deák Ferencet, vagy Nikola Teslát. De Leonardo Da Vinci is ide kívánkozik. Soha életükben egyszer nem voltak nő közelében, és mégse lett belőlük lelki roncs. Talán pont ezért...

Ha a Kérdező erre fecséreli az energiáját, hogy folyamatosan buszok után futkorászik, remélve, hogy az egyik majdcsak megáll, na attól 100% hogy megkeseredett embergyűlölő válik belőle a végén.


Sajnálom, hogy a tapasztalataink nem egyeznek. Én most vagyok 33 éves, és az ifjabb éveimet erre a baromságra pisáltam el. Te egyrészt fiatalabb vagy, másrészt SZVSZ sose szűkölködtél udvarlókban, ha akartad volna, bármikor lehetett volna párod. A kocka ugye annak szép, aki hatost dobott.

Éppen ezért szerintem ne firtassuk nagyon, melyikőnk tanácsa az értékesebb.

2018. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!