Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elterveztem az életem de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elterveztem az életem de a barátnő sajnos nem jön össze, és neked összejött?

Figyelt kérdés

Mikor még gyerek voltam és a szüleim életmódjáról megtanultam pénz nélkül nincs biztos jövő, csak veszekedés és rossz gyerekkor.


Ezért dolgozóm már két éve egyhúzamban idehaza de sehol nem tartok. Napi 10 órákat, fizikai munka ami nem a szívem csücske, mert a hobbymat a kerékpározást teljesen elfelejthetem mellette csak hétvégén jön össze. Tervezek egy saját vállakozás beindítását amit nagyon szeretek, ez egy kerékpárbolt lenne. Lenne is igény rá... de a tőkém még kevés hozzá.

Hitelt meg a mai bizonytalan világban nem merek felvenni.


Barátnőm dolog pedig... sose volt, igazi kapcsolatom


Hát két szerelemem volt és vele együtt két csalódás.


Most nem érdekel úgy senki, külföldre akarok menni kis pénzt gyűjteni...



2018. aug. 22. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Hm:(

Csak ne Németországba.

2018. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Nem jött össze, ez ma már fiatalok között a nagyon jóképű, tökéletes testű macsók kiváltsága, idősebb korosztályban pedig a gazdag fószereké.
2018. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tanulj, hogy ne keljen fizikai melót végezned potom pénzért. Nem kell egyetem, de építkezésen cementrakodás helyett tanulj ki valamilyen szakmát: asztalos, villanyszerelő, tetőfedő stb. Azt látom, hogy a jó szakemberek hónapokra előre be vannak táblázva és annyit kérnek el, amennyit nem szégyellnek. Egy jó szakmával sokkal többre mész, mint a 10 órás betanított fizikai munkával, amiben tönkre fogsz menni nagyon hamar.
2018. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az életet nem lehet eltervezni!

A barátnő témát legalábbis semmiképpen.

2018. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem terveztem soha, az csak csalódásokat, kudarcot hoz.
2018. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván vannak dolgok, amiket nem lehet előre eltervezni.

A barátnő dolog főleg ilyen. Amit tehetsz részben, hogy megpróbálsz többet ismerkedni, de mondjuk nem túl nagy a sikerességi ráta, ahhoz képet, hogy mennyi befektetett energiát és időt igényel. Szóval inkább tedd félre ezt a dolgot, építkezz abból amiből tudsz. Én is ezt csinálom, nekem is 2 és fél éve már hogy nincs barátnőm, de nem kesergek, hanem a saját életemmel foglalkozok, amiket szeretek, dolgozok, gyűjtök pénzt, foglalkozok a hobbijaimmal, szórakozok, voltam nyaralni stb.

A munkával kapcsolatban is egyébként nem biztos hogy érdemes ennyire a pénzre gyúrni, szerintem kell a minőségien eltöltött szabadidő is. Én pl. pont ezért nem is főállásban dolgozom, és inkább lemondok a saját albérletről, mert nekem a szabadidőm többet ér.

2018. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Látod ez a szomorú, el vagyok én mikor dolgozok jól elvagyok munkatársaimmal, de mikor haza megyek esténként...


Csak a csalódások forognak a fejemben. Újonnan kipróbáltam a tindert is hát azon is csak csalódás, lekoppintás van.


Annyira szeretnék egybarátnőt aki valóban szeret de sehogy nem jön össze, egyenlőre.


Az egy hónappal ezelőtti csalódásom jut eszembe...

2018. aug. 22. 21:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Tinderen mennyiségre kell menni.


Ha 10 nem jön be, akkor legyen 100, vagy 1000 végtelen sok van. Igaz főleg Bp-n.


Pár évig én pl nem is foglalkoztam csajokkal, csak a karrier. Jó meló már megvan, tőke is, sok kapcsolati érték. Barátnővel most épp én is gondban vagyok, mert túl kifinomult az ízlésem :I és sokat csalódtam már. Most utolsó reménységem egy lány aki már régóta érdekel...


Szóval ja, próbálj meg építeni, tanulni valamit, a 10 órás meló meg fog ölni... klímaszerelő pl nyáron..'

2018. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!