Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen összejött valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen összejött valakinek már találkozás?

Figyelt kérdés

Regisztráltam, mert miért ne. Komoly kapcsolatot keresek és nem kalandot, ami gondolom Tinderhez hasonló társkeresőkön nehéz, de én adok neki esélyt.


Elsősorban férfiak tapasztalataid, normális véleményét várnám. Köszönöm.


24F



2017. jan. 2. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy, most decemberben.
2017. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem már rengeteg. Egyéjszakás is volt, komoly kapcsolatom most is tart onnan. Szorgalmiidőszak elején kezdtem, december elején töröltem le valami 400-500 párom volt.

Azt tanácsolom, hogy várd ki. Ha már párba álltál és vissza is írogat akkor nagy az esély rá, hogy találka lesz.

2017. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja meg persze attól is függ hol csinálod. Vidéken nehezebb a dolgod, Pesten játszi könnyedségű.
2017. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
nem, én az oktogonon szoktam találkozni
2017. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor ti fizettetek, vagy ingyenesen használtátok? Gondoltam 1 hónapot befizetek. 500 pár? Azért az nehezen hihető már ne haragudj :D Nekem 1 hónap alatt volt 2 matchem, egyik sem írt vissza, pedig elég nagy arányban likeolok, szerintem a nők fele nem aktív. És pedig nem vagyok félelmetes, szerintem egészen jól nézek ki. Szóval elgondolkodtató.
2017. jan. 2. 10:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem hazudtam, ha azóta nem töröltem volna a barátnőm kérésére, megmutatnám szívesen. Mind mondtam fél évig toltam nagyjából, kicsit kevesebbig, profin beállított képek, egyetem, kicsi kint képek között... más kérdés hogy egyiket se furikáztam de sebaj:D (nem nagyzolni akartam, dehát tinder az ilyen, egy húspiac... úgy is kell hozzáállni) Nem fizettem egy forintot se, bőven elég volt nekem amennyit egy nap ellikeolhattam :D Közrejátszott az is hogy 18tól 30ig nekem minden jöhetett a 160 kilóméteres körzetben.
2017. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*kocsi bocsánat.
2017. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja, hát csak én nem olyan nőket keresek, akik a kocsimat like-olják helyettem.
2017. jan. 2. 11:12
 9/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen típusu lány ott tényleg havi 1-2 :)

Attól még a tanácsom áll, várd ki.

2017. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a tanácsot :) Azért még szívesen várom a további tapasztalatokat, jöhetnek. :)
2017. jan. 2. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!