Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, őszintén! Ha megtudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén! Ha megtudnátok egy lányról, hogy stewardess-ként dolgozik, összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
Ugye sokan tudják, hogy aki nemzetközi európai légitársaságnál, vagy talán még annál is nagyobbnál (Emirates) dolgozik, magánélete nem sok van, nem alszik otthon, csak néha. Nagyon lohasztó számotokra, amelyik nő ilyen munkát végez?
2018. aug. 23. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem igen ,volt nővér exem az is gáz volt. Éjszaka hétvége ünnepnap ő dolgozott én meg néztem a baráti társaságomban mindenki milyen boldog. Amikor szabad volt nekem kellett dolgozni.
2018. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Miért lenne baj?
2018. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Külföldön dolgozom, de néha vagyok Magyarországon is, ilyen igazi rendszertelen életnek nézhet ki mások számára... De simán ismerkednék egy ilyen nővel, mivel én sem tudok úgymond több időt belerakni a kapcsolatba. Mert ugye azt lássuk be a többségnek az a normális ha este együtt fekszenek, reggel együtt kelnek. Ez érthető is szerintem.

Személy szerint úgy érzem egy ilyen életvitel igencsak rontja az ember párkeresési vagyis inkább pártalálási esélyeit. Mondjuk én azt szoktam mondani én választottam ezt a munkát...ezért a következményeit is nekem kell viselni :)

2018. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem
2018. aug. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem,tudjuk hogy miért.
2018. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Rendkívül rossz az időbeosztása. Amikor más pihen/szórakozik, ő akkor dolgozik. Ennyit nem alkalmazkodnék.
2018. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon érdekes lenne ezen személy egyénisége, munkája, tehát érdekelne az illető.
2018. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pincér és még szabadideje sincs. Egy főnyeremény...
2018. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3as! Őszintén és ha kevés szabadidőtök nem pont egyszerre van?
2018. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha egyébként szimpatikusak vagyunk egymásnak, én összejönnék vele. A szabadidő problémát majd megoldjuk valahogy, nem ez határoz meg egy embert. Nem kockáztatnám, hogy ő a nekem való nő, csak azért, mert nem szokványos beosztásban dolgozik.
2018. aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!