Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk! (Lányok) Ti összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! (Lányok) Ti összejönnétek egy energiavámpir lánnyal? Csak beszél beszél beszél és beszél. Ha én mondok valamit meghallgatja, de semmi reakció rá. Folytatja a saját történetét.

Figyelt kérdés

Pl reggel is írt, hogy milyen sz***ul aludt, meg, hogy fáj a lába. Stb.

Én mesélek meghallgatja, de semmi....pl ha azzal jönnek, hogy skizofrén vagyok és éjjelente darálom az emberi fejeket, meghallgatná aztán folytatná a saját történetét. Nem hagy szóhoz jutni. Meg ilyenek.


Már több mint egy éve nem volt barátnőm, és nem tudom mit tegyek, eddig csak telefonon beszéltünk, de kb 999,999999999 százalékban ő beszélt.


Szerintetek megéri a személyes találkozás egy ilyen lánnyal?


Kérlek a korotokat írjátok oda és, hogy milyen neműek vagytok.


2018. aug. 19. 11:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Tehat meg nem is talakoztatok eddig?
2018. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy élőben más lenne?
2018. aug. 19. 11:47
 3/22 anonim ***** válasza:
Cumizás közben nehéz beszélni...
2018. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Eloben siman lehet egy kis alamuszi puszinyuszi is. Probald ki - ha amuy erdekel.
2018. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Nárcisztikus személyisége van a lánynak , nem éri meg vele találkozni mert nem fogja érdekelni mi van veled nem akar megismerni téged , csak arra kellenel neki hogy hallassa a hangját hogy ő központba legyen aztán majd kicsi fejeben kitalálna egy képet milyen vagy abba szeretne bele nem beled

Az ilyen emberétől menekülni kell aki csak saját magát szereti hallatni és nem figyel a másikra már az éljen sem , ez később csak rosszabb lenne

N24

2018. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen titetek normális használható válaszokat adjatok nekem. Nagyon elkeseredett vagyok. Egy éve egyedül. És nem tudom mit tegyek.

3 órás út mire udautazok hozzá.

2018. aug. 19. 11:49
 7/22 A kérdező kommentje:

# 5


Igen. Erre assszocialok én is.

2018. aug. 19. 11:50
 8/22 anonim ***** válasza:
44%

#3 nyálas közben is nehéz am beszélni

Miért kell így lealacsonyítani a nőt hogy már egyből cumizas ....

2018. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%

3 órát ne utazz egy ilyen ért, de egyet se.

32/f

2018. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem jönnék össze vele.
2018. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!