Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Az mennyire ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az mennyire ciki, ha egy lány 20 évesen a szüleivel él?

Figyelt kérdés

Laktam már albérletben egy fél évet, de most fogok hazaköltözni. Nem jött be a lakótársas élet (négyen laktunk egy lakásban), meg volt olyan hónap, amikor szó szerint kétezer ft-om maradt hó végén.

Nem tervezek életem végéig a szüleimmel élni (pontosabban csak anyámmal, apám sosem lakott velünk), szeretnék egy saját lakást, de az ugyebár elég drága és hosszadalmas folyamat. Illetve az álomállásomhoz szükséges tudás megszerzése is drága, ami albi mellett nem menne. Elsőkörben erre szeretnék fókuszálni, mert a jelenlegi munkahelyemen nagyon keveset fizetnek.


Én kicsit cikinek érzem, hogy miután már laktam külön, mégis hazaköltözök. Viszont vannak terveim, természetesen fizetek a rezsibe is, nem csak lábat lógatni megyek haza. Az a kérdésem, hogy nagyon kiábrándító lenne ismerkedésnél, ha megtudnátok, hogy a lány a szüleivel él?



2018. aug. 25. 13:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
1%
Hát elég ciki 20 évesen szülőknél. De ha szeretsz kúrni, és hagyod magad mindenhol, akkor el tudok nézni neked. Küldj képet.
2018. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem kiábrándító...szerintem addig még az ember tud,rá van szorulva addig éljen a szüleinél. Én 21 évesen is még itt élek és egyáltalán nem érzem cikinek. A felnőttség nem ott kezdődik hogy elköltözöl, a szüleid mellett is lehetsz önálló felnőtt ember. 21/F
2018. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
Csak személyiség számít.
2018. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenkinek van lehetősége elköltözni 18 évesen. A baj azzal van, ha nem is akarsz elmenni. Viszont, ha szeretnél, de nincs lehetőséged, az teljesen rendben van :)
2018. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
20 évesen nőként semmi probléma ! Ha férfi lennel akkor életképtelen jelző jutna eszembe , de így nem !
2018. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Nőnél nem gáz, akárhány évesen szüleivel élés. Az egyenlőség nevében csak a férfi lesz életképtelen lúzer, ha érettségi után a szüleivel él :D
2018. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Miért lenne ciki érettségi után az embernek a szüleivel élni? és ha nem talált albérletet vagy esetleg munkát? menjen ki az utcára? ez olyan értelmetlen dolog..ismerek olyat aki 25 évesen is a szüleivel él, mert gyűjti a pénzt lakásra,kocsira..stb hogy biztosan kitudjon úgy lépni az életbe hogy megtud magának egy rendes lakást venni és ne albérletben keljen élni... szóval se férfinek se nőnek nem ciki ha még a szüleivel él.
2018. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem 25 évesen és férfiként sem ciki..

amit most kispórolok azt befektetem és egyszer jó lesz valamire..itt meg van 6 üres szoba, hova menjek? át a szomszéd házba?

2018. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
1%
#7 #8 nők szemében ez ciki
2018. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem ciki. Fordított esetben sem az. Vannak persze olyanok, akik szerint ez ciki de velük meg nem kell foglalkozni. Ismerek olyan nőt aki 28 éves és a szüleivel lakik. Szerintem nem gáz. Keresztanyám is sokáig az anyjánál lakott és közel 30 volt mikor közösen lakást vettek keresztapámmal.

Haverom most 32, idén vettek házat a párjával, addig a szüleinél laktak.


Nem értem azokat, akik szerint gáz ha x kor felett a szüleiddel laksz. Oké, más értékrend, más vélemény de a többségük kajak LENÉZI azt, aki nem él külön.. wtf?!


Na az ilyeneket kerülöm nagyon messziről.. ako azt hiszi, hogy emiatt több a másiknál..


Kérdező, ne foglalkozz másokkal, hogy szerintük mi jó, mi nem jó, éld az életed és kész. Nem tudom van e most párod de ha nincs akkor emiatt nem kell aggódnod, egy normális férfit nem fogja ez befolyásolni.


Sok sikert az életben ;)

2018. aug. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!