Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Az mennyire ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az mennyire ciki, ha egy lány 20 évesen a szüleivel él?

Figyelt kérdés

Laktam már albérletben egy fél évet, de most fogok hazaköltözni. Nem jött be a lakótársas élet (négyen laktunk egy lakásban), meg volt olyan hónap, amikor szó szerint kétezer ft-om maradt hó végén.

Nem tervezek életem végéig a szüleimmel élni (pontosabban csak anyámmal, apám sosem lakott velünk), szeretnék egy saját lakást, de az ugyebár elég drága és hosszadalmas folyamat. Illetve az álomállásomhoz szükséges tudás megszerzése is drága, ami albi mellett nem menne. Elsőkörben erre szeretnék fókuszálni, mert a jelenlegi munkahelyemen nagyon keveset fizetnek.


Én kicsit cikinek érzem, hogy miután már laktam külön, mégis hazaköltözök. Viszont vannak terveim, természetesen fizetek a rezsibe is, nem csak lábat lógatni megyek haza. Az a kérdésem, hogy nagyon kiábrándító lenne ismerkedésnél, ha megtudnátok, hogy a lány a szüleivel él?



2018. aug. 25. 13:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
Egy nőnek semmi nem ciki. Csak ha férfi lennel lenne szégyen.
2018. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

egyeltalán nem.nagyon nagy probléma a lakás rendszerváltás óta.

előtt a lakás nem sokat ért de minden drága volt.már a totál megfordult.és kiszolgáltatottak az emberek.


a legfontosabb hogy saját lakást szerezzél,különben soha nem mászol ki pénztelenségből.


ebben kérd a szüleid támogatását./ lehet csak anyukád / amig otthon laksz összes pénzt rakd el lakásra.szüleid nyugodtan tudják fizetni a rezsit meg kaját.mivel ők nem fizetnek albit.


ha más eseteket nézel.mindenki tudja rengeteg deviza hiteles vesztette el a lakását akár 20 - 30 millás lakásokat házakat.

ismerősöm komplett tüzéptelepeiket vesztették el 380 milla értékben saját vállalkozásukat és most lakhatnak albérletben és dolgozhatnak másnak.30 éves gyerek élete első munkahelyén van.

gondolod milyen magalázó neki annyi pénz után ott csicskulni.


azonkívül a fél ország / és külföldön is / van tele vidéki semmit nem érő ingatlanokkal.akik hátrahagyva házaikat próbálnak szerencsét

nagyobb városokban egész családjukkal.


ezek után azon agyalni mennyire nem menő otthon lakni

úgy érzem enyhén luxus.

2018. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a férfiak 99% -nak nem az, de még férfinál se ilyen korban még. Nemhogy nőnél... (Férfinál azért kínosabb, mert a védelmező, erős, domináns természethez kevésbé passzol ez a függés, mint a női természethez. Mondhatni férfiatlanabb egy férfi önállótlansága, mint amennyire nőietlen egy nőjé)
2018. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó megnéznélek hogy erős 20 éves férfiként miből vettél lakást! Mert ha az anyádtól kaptad,az nem ér.
2018. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem az, legalábbis én nem tartom annak és még egy sráctól sem hallottam, hogy cikinek tartaná.


Én külön lakok egy albérletben, de a szüleim tartanak el, tehát semmivel sem vagyok önállóbb, mint mondjuk te. Csak azért költöztem külön, mert egy másik városban tanultam tovább az érettségi után és nem kaptam kolit. Ha lett volna lehetőségem otthon maradni és ott továbbtanulni egy egyetemen, akkor maradtam volna, mert ezerszer olcsóbb. A szüleim szerencsére megtehetik, hogy mindenben támogassanak, de azért nekik sem lett volna mindegy, hogy havi 120.000 forintot kell kifizetni albérletre+rezsi, bérletek stb. vagy pedig otthon maradok és csak a közlekedés, jegyzetek stb. jelentenek új költséget. Én azt mondom, hogy ha jó a kapcsolat a szülőkkel és együtt tudtok élni normálisan, értelmes, kulturált felnőtt emberek módjára, akkor sokkal jobb választás, mint mondjuk négyen nyomorogni egy albérletben, ami szinte viszi az egész fizetésedet.

2018. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

8 vagyok (állítólag ciki)


hozzátenném a pampogó személy tisztánlátását előirányzandó, hogy eddig még nem dolgoztam sehol..csak a saját vállakozásaimban :P

2018. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#14 "még férfinál SE ilyen korban"
2018. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy rossz helyen tetted fel a kérdést.


El sem olvasom a válaszokat, mert látatlanban borítékolom, hogy telis tele vannak visszafordító, rossz indulatú, a kákán is csomót kereső ellenzéki kötekedéssel.


Megfigyeltem már, hogy ugyanabban a tárgykörben mennyi, egymással ellentmondó válasz születik, attól függően, hogy a kérdező melyik oldalon áll, azonnal lebarmolják, hogy miért nem a másikon.


Tehát: aki a szüleivel lakik, az önállótlan, lekvár, mamahoteles, ödipális, pánpéterisztikus, nőljmárfel, szánalmasvagy stb stb stb

Aki el akar költözni, azt leoltják, hogy nem fogja tudni fizetni, hogy képtelen lesz finanszírozni, mit a fsazt ugrál stb.


Tehát én az ilyen kérdéseknél, amiknek nincs tétje, mert ez önmagában értelmetlen megközelítés, hogy valami "ciki" vagy "nem ciki", azt szoktam mondani, hogy tégy, amit jónak látsz, hiszen nincsenek általános érvényű, mindenkire egyformán érvényes szabályok. A közhelyeket, kliséket, frusztrált indulatokat meg aligha várja bárki is érdeklődéssel.

2018. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!