Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha vonaton leül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha vonaton leül velem szemben egy lány akkor érdemes megpróbálni ismerkedni vele? Nem ciki?

Figyelt kérdés
Négyes ülések vannak és leül velem szembe. Te mernél vele beszélgetni?? És ha igen hogy csinálnád?? Bemutatkozol először is??

2018. jan. 19. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vonaton nem kell bemutatkozással kezdeni. Én biztos nem mondanám meg kapásból a nevem annak, aki így indít.

Ha nincs belemélyedve valamibe, akkor megpróbálhatsz vele beszélgetni, csak ne legyen görcsös ismerkedni akarás szaga.

2018. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

De ne bemutatkozással kezdj, hanem valami teljesen semleges aktuális témával. És ne legyen görcsös erőltetett, hanem könnyed.

2018. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs elfoglaltsága (ez bármilyen utazó embernél ritka), szerintem megpróbálhatsz egy könnyed beszélgetést kezdeményezni.
2018. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
De ciki! Qrvára ciki! Egy angol Lord nem alacsonyodik le ennyire!
2018. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen sokat vonatoztam és sokat ismerkedtem így emberekkel. Igazából nem mindenki nyitott erre. Válaszolni fog mert nem bunkó, de ha látod hogy nem gördülékeny a dolog, ne erőltesd. De egyébként az emberek többsége meglepő módon szeretett beszélgetni velem. Bemutatkozni ne mutatkozz be, csak ha nagyon jóba vagytok már...
2018. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. Es az hogy hozzam neha leülnek csajok az miért lehet?? Mert máshoz is oda ülhetne simán.
2018. jan. 19. 19:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a biztonságérzet keltése a fontos először.


Tehát a legsemlegesebb témától kell eljutni a személyesekig, fenntartva az egyenlő információmegosztást.

Vonaton kezdőtémának a vonatozással kapcsolatos valami lehet leginkább. Pl ha átszállásos járaton vagy, akkor ez lehet egy kezdeményező ürügy. Tehát általánosságban mondva érdemes a környezetedből meríteni.

2018. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, bemutatkozás meg nem szükséges. Vagy előkerül valami téma miatt, és akkor, vagy pedig elköszönéskor :)
2018. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha felnéz és rád mosolyog, akkor nem gáz. De én utálom, mikor elfoglalnám magam mással és elkezdenek bszogatni meg az életemre törnek. Látszik az emberen, mikor nyitott az ismerkedésre. Ha könyv vagy gép van előttem, hagyjanak békén.
2018. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

"Es az hogy hozzam neha leülnek csajok az miért lehet?? Mert máshoz is oda ülhetne simán."



Más mellé is leülnek. Vagy téged kifejezetten kerülni kell? :)

2018. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!