Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lány felszívódik pár randi után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány felszívódik pár randi után?

Figyelt kérdés

Randiztunk párszor egy lánnyal, volt csók is, ölelkezés, jókat dumáltunk és mindketten komolyabb kapcsolatot szeretnénk. Felhívtam de nem válaszol. Írtam üzenetet, hogy találkozzunk, pár óra után azt írta, hogy ma nem jó. Még írtam neki de egyikre sem válaszol.

Mi történhetett? Még csak annyira sem méltat, hogy elmondja, hogy mi történt?


2018. aug. 25. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd pont mi találjuk ki ennyiből.
2018. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem ennyiből hanem inkább tapasztalatból
2018. aug. 25. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Ne zaklasd, ha akar keres. Viszont ezzel a nyomulással csak elijeszted.
2018. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most zárja le az előző kapcsolatát...
2018. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jött más valószínűleg, le vagy rázva. Ezt így szokták sajnos... Okot ne várj...
2018. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
csak a szokásos gerinces élőlénnyel találkoztál, ami jellemző a fajta kb 99%-ra.
2018. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tipikus. Egyszerűen talált nálad jobbat, de annyi gerince nem volt, hogy ezt őszintén közölje veled.

Az ilyen neked tesz szívességet, ha elkerül...

2018. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

Egy beszari sunyi kis hülye pitscha, aki annyira konfliktuskerülő és fél a szembesítéstől, hogy inkább eltűnik a balfenéken, ahelyett, hogy tisztán, világosan lekommunikálná, hogy mégsem tégedet keres.


Nem vesztesz vele semmit, ilyenekkel tele van a padlás. Majd jön igazi, őszinte, hiteles hölgy is az életedbe és akkor már csak röhögni fogsz az ilyen nyomorultakon.

2018. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kitudja mi járhat a fejében, hagyd inkább békén.


Lehet csak rájött, hogy nem akar tőled semmit és gerinctelen amiért nem közli.

Legutóbbi kapcsolatomban így jártam, komoly kapcsolatot akartunk mindketten, volt csók, közös program, de nem alakultak ki bennem a gyengédebb érzelmek. Neki is elmondtam, hogy sajnálom de ez van és lezártuk.


Lehet talált valaki mást.


Felbukkant egy ex.


Rájött, hogy csak simán hiányzik az ex.


Bármi lehet. De tényleg hanyagold, ne keresd egy darabig. Ha x ideig nem hallasz felőle akkor engedd el teljesen.

2018. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!