Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet egy 25 éves,...

Hogy lehet egy 25 éves, egyetemet végzett felnőtt nő olyan gyerekes, hogy 3 jól sikerült randi (pl. megvolt az első néhány csók) után egyszer csak felszívódik, és nem reagál semmire?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamit elcsesztel,nem lehetseges?
2014. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

Hiába okos, hiába sikeres, attól még NŐ marad.


És mint ilyen a gerinc hiánya csak számodra fájó ő jót röhög rajtad

2014. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Annyira mégsem érezte jól magát veled.
2014. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit elbas..ál vagy akadt jobb.
2014. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
A miértek itt többfélék lehetnek,és lényegtelenek igazából.A lényeg az,hogy a csaj nem gerinces ember,innentől meg kár ragozni.Lehet szép,okos,intelligens,de akkor sem egyenes jellem.Tehát nem kár érte.Mondom ezt nőként,és úgy,hogy velem is megcsinálta egy férfi ugyanezt,pár hét ilyen játék után.
2014. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg nem lehet, hogy olyasmi történ az életében, ami miatt nem tud?! ^^

De, ha gondolod belenézek a varázsgömbömbe.. kb. Érted ugye?

2014. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Rengeteg oka lehet, és egyáltalán nem biztos, hogy te vagy a hibás, sőt, mivel összejött veled, így nyilván te bejöttél nála. A nők gyakran ilyen szeszélyesek és bizonytalanok pasi terén, egyik nap mintha minden rendben volna, másnap meg se kép se hang. Gyakran előfordul, lépj tovább, és ne törődj a miérttel, mert felesleges.
2014. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Fogalmam sincs, hogy mit ronthattam el, mert legutóbb úgy váltunk el, hogy 3 napra rá találkozunk, és majd megbeszéljük a részleteket, ráadásul ő hozta fel a dolgot, gondolom akkor olyan nagy gond nem lehetett. Na azóta egyáltalán nem kommunikál velem.


Leginkább az 5 és 7 válaszolókkal értek egyet. Most így belegondolva nem is az ezzel a gondom, hogy olyan halálosan szerelmes lennék, hanem hogy az egyébként teljesen értelmesnek tűnő nőknél is előfordulhat ilyen, meg hogy őt ennyire félreismertem. Szóval a jövőben mikor élhetem bele magam egy kapcsolatba, ha ilyenek megtörténnek?

2014. dec. 5. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

"Szóval a jövőben mikor élhetem bele magam egy kapcsolatba, ha ilyenek megtörténnek?"


Mikor már alattad izzad, akkor már tudhatod, hogy nem volt felesleges foglalkozni vele.


Amúgy meg úgyis beleéled magad már az elején, ezt nem lehet kivédeni.

Én is hiába csalódtam már 54429797978978- szor, amikor új kapás van egyből elragad a fantáziám, milyen lesz majd vele, ha összejön, szóval nincs menekvés a csalódás elől. :)

2014. dec. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!