Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szórakozóhelyen ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet szórakozóhelyen csajokkal ismerkedni, hogy menjek oda hozzá?
2018. aug. 26. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

A szórakozóhelyek közös ismerve, hogy nagy a zaj, tehát a jó dumát, a hosszas beszélgetést és hasonlókat elfelejtetted.


Marad az, amit rögtön lát, vagy 2 szóban megért. Szóval hívd táncolni, hivd meg italra, és közben jól láthatóan viritsd a bicepszet, a márkás ruhát, mert mást úgysem fog látni belőled, és aki nőként szórakozóhelyen ismerkedik, azt más nem is nagyon érdekel

2018. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó de akkor hol ismerkedjen az ember? Utcán szólítsak le valakit? Ott még nagyobb az esélye, hogy elhajt.
2018. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A ti világotokban csak utca és szórakozóhely létezik?


Próbáld meg végiggondolni, hogy mit csinálhatnak az emberek, amikor nem az utcán vagy a diszkóban vannak.

2018. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Otthon, betörőset szerintem még kevésbé éri meg játszani hogy úgy ismerkedjen az ember :D Jó persze ott vannak a társkeresők, de a statisztikák alapján ott sem terem túl sok babér a férfiaknak, bár még mindig a legjobb a hatásfoka szerintem a módszerek közül.

A kérdésre válaszolva párszor voltam szórakozóhelyen, de eddig nem igazán látok benne akkora potenciált. Én a tánctéren próbálkoztam, de pár kis táncikáláson kívül nem nagyon lehet továbbvinni a dolgokat, a lányok nagyrészt csak szórakozni járnak a barátnőikkel, illetve van aki csak az egóját növeszti, hogy mennyire kelendő a pasiknak. A végén mindenki a kis saját csapatával megy haza, akikkel jött.

Talán több potenciál lehet, ha a pultnál szólítod le őket, de ahhoz annyival nagyobb ügyesség kell, verbálisan kell produkálnod magad rögtön, én ezt a módszert még nem próbáltam.

2018. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

3asnak igaza van!!!

De kérdésre is válaszolok: mosolyogj rá,kerülj közelébe, szemezz vele,ha pozitív visszajelzés érkezik táncolj vele. Hát azt mondják bunkóság a hátba támadás,nekem régebben minden bulin 1szer bejött. 16-25 éves korosztálynál...Mögé menni megérinteni(ne a fenekét) karját hátat,megfordúl ha igen akkor rádkavar, ha nem elkűld ennyi.

2018. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!