Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a filmekben/sorozatokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a filmekben/sorozatokban mindig inkább a negatív karakterekkel tudok azonosulni, akkor az megmagyarázza, hogy miért nincs szerencsém a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Szerintem a nőknél hosszútávon nem a 'rosszfiú' a nyerő, hanem ők is inkább egy pozitív karaktert választanának párnak.

Nekem az nem okoz gondot, hogy felszedjek egy csajt, a nehézség abban rejlik, hogy hosszútávon senki sem marad meg mellettem, vagy éppen én nem tudok meglenni mellette, mintha teljesen alkalmatlan lennék egy kapcsolatra. Hiába van jó külsőm, jó dumám, meg sok pénzem, ez egy normális, rendes komoly lánynak önmagában nem elég, ők ilyen hősies jófiút akarnak, aki népszerű, kedves, jófej. Én meg hát önző, kapzsi, nagyképű, flegma és nyers vagyok. A 'negatív' karaktert persze nem úgy kell érteni, hogy valami egysíkú, elvakult gonosz lennék, hanem inkább az az esendő negatív karaktertípus vagyok, aki azért képes némi személyiségfejlődésre. Nekem azért szimpatikusabbak az ilyen figurák ,mert valahogy sokkal emberibbek, sokkal eredetibbek, mint valami egyoldalú szuperhős, aki mindenkit megment.


2018. aug. 26. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is a negatív szereplőket tartom előrébb
2018. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A negatív karakterek általában jobban kidolgozottak, ez nem függ össze a társkeresési problémákkal.
2018. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Számomra is azért szimpatikusabbak a negatív karakterek, mert ahogy te is írtad sokkal emberibbek. Nem tudom egyébként ez hogyan függ össze a társkereséssel. Egyik lány ilyen, a másik olyan.
2018. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Én meg hát önző, kapzsi, nagyképű, flegma és nyers vagyok."


Itt a lényeg, gyanús, hogy pusztán ezért nem marad meg veled senki, kár is tovább ragozni.

2018. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ja, hát vannak rossz tulajdonságaim, de azért akadnak jók is.
2018. aug. 26. 18:23
 6/8 A kérdező kommentje:
elvétve
2018. aug. 26. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez pont fordítva van. A sikertelenségedre adott ügyefogyott válasz az, hogy negatív karakterekkel azonosulsz, gyakorlatilag önigazolást gyártasz magadnak, kategorizálsz, sztereotipizálsz azért, hogy mindenfajta személyes felelősséget elháríts.
2018. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ez lehet, hogy igaz, viszont ez a jellemleírás, amit most rólam írtál rólam, pont azokra a negatív karakterekre illik, akikkel azonosulni tudok.
2018. aug. 27. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!