Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon jóban lettünk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jóban lettünk egy sráccal, a konditeremből ismerem, de szerintem a fiatal kora ellenére sértődhetett meg azon, hogy odajött hozzám, én meg azt mondtam köszönjünk el, mert ez az utolsó gyakorlatom. Mit tehetek ez ügyben?

Figyelt kérdés
meglepetten kérdezte hogy most menjek el? aztán nem is tudom hogy volt, de adott egy puszit és elment. Aztan hogy ne legyen félreértés én hazafele irtam egy smst amiben elmondtam hogy félreértett. Azota semmire sem válaszol. Zavar, pedig félóránként irt nekem

2018. aug. 26. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Hubazz, ez magyarul van?
2018. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha írtál neki, hogy félreértett és nem elzavartad, akkor nincs min megsértődnie. Ha még is, akkor meg nem kár érte, gondolj bele, ha összejöttök, akkor minden apróságon hisztizett volna.
2018. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég furán hangzik.....

Próbáld meg ezt személyesen tisztázni vele, mert egy személytelen SMS semmire nem jó. Mond el neki hogy fáradt voltál és rosszul fogalmaztál és kész.

Ha ezek után is durcáskodik, akkor pedig így jártál, majd összeszedi magát.

2018. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Onerzetes “kicsiket” a kicsike...

kesobb ez sok gondot okozhat. Ez mar most latszik! Minek banod? Szereted?

2018. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És te ennek a "férfinak" akarsz könyörögni, hogy nehogy félreértse egyetlen mondatodat, amit futólag mondtál?


Mit tud, hogy az önérzeted a kukában köt ki, csakhogy kimagyarázd magad előtte???


Hol van manapság a tartás? Jesszusom!

2018. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet hogy szeretem, vagy csak ritka egy értékes ember, nem akarom elveszíteni. Emlékszem én is nagyon sértődős voltam, és ilyen helyzetben nekem az lett volna jó, ha körbeudvarolnak, egyszerűen nem hallottam meg hogy mit magyaráznak. De lehet ebben a helyzetben az a célravezetőbb ha hagyom egy kicsit. Ezért kérdezlek titeket :)
2018. aug. 26. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez már majdnem szerelem... Hány évesek vagytok?
2018. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez valami kondis nyelv. :D

Szerintem maradjatok nagyon jóban, a konditeremben ismerd tovább, ha visszasértődött miután már nem mondtad neki, hogy vége, a gyakorlatodnak, mert nem fejezed majd még be. :D :D

2018. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na kibékültünk, azért nem írt mert mondtam h talizok vkivel kondi után és nem akart zavarni. Szerintem volt benne sertődés is, de hagyjuk :)))
2018. aug. 27. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!