Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedve 30 és 40 közötti Nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedve 30 és 40 közötti Nők! Van köztetek még olyan aki tud őszinte lenni a kapcsolatában? Nem flörtölget másokkal miközben van párja (és persze nem csalja meg a párját)? Kezdem azt hinni hogy minden nő hazug. Kérlek cáfoljatok meg!

Figyelt kérdés

2018. aug. 27. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Több tucat ilyen nőt ismerek. Az én baráti körömbe normális nők tartoznak.
2018. aug. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Jelen
2018. aug. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos a 40-es korosztályú nőkben én is ezt tapasztalom. Olyan FB kapcsolatok férfiakkal akik nem barátok, nem munkatársak, csupán csapják a szelet, szexuális ajánlatokat tesznek, és ez nagyon imponál nekik. Kapcsolatban flörtölgetnek, kihívóan viselkednek.

A kapcsolatukat pillanatok alatt gondolkodás nélkül lecserélik, párhuzamos kapcsolatokat tartanak fent.


Minden tiszteletem a másként gondolkodó nőké, de sajnos én nem találkoztam ilyennel, pedig biztosan sok ilyen van csak azok nincsenek a felszínen, nehéz észrevenni őket.

2018. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Van ilyen, de elég ritka.

Egy nő kb 30 éves korára érik meg.

Ilyenkor már a legtöbb unja sz otthoni banánt és emiatt máshol keresi a "boldogságot".

2018. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Szintén jelen.

Már nem szeretnék ismerkedni, egy ember mellett szeretnék megöregedni. Harcolok is a kapcsolatomért.

De úgy tűnik én csinálom rosszul.

2018. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

40 éves elvált nő vagyok és igen: magamat is, a környezetemben élőket, barátnőimet, családtagjaimat is egyenes, becsületes, korrekt emberként ismerem.


Ilyen típusú általánosítás szerintem nem jó.

Elhiszem kérdező, hogy esetleg rossz tapasztalataid vannak, de ez nem ok arra, hogy ilyen végletesen mindenkit egy kalap alá vegyél.


Nem hinném, hogy akár én magam, akár az ismerőseim valami szuperkülönleges lények lennénk- de tudod vannak még nők is (férfiak is biztosan!) akikben van tartás, erkölcsi értékrend stb.


Büszke vagyok arra, hogy normális kapcsolataim voltak, nem kellett senkit megcsalnom, becsapnom vagy manipulálnom egy jó és értékes emberi kapcsolat reményében.

Sokan vagyunk így ezzel.

(Abban viszont elismerem: kisebbség vagyok, hogy nincs FB oldalam, instám- de ezt én akarom így- leeht ezt is egyébként mértékkel hasznàlni).


Engem is érnek pár hete meghökkenések vagy csalódások, fennakadok dolgokon, mások hozzáállásásn (igen, egy ideje társkeresésre adtam a fejem és regisztráltam egy ilyen oldalon)- de akkor is úgy állok ehhez (szerintem ez az egészséges), hogy ezek egyedi esetek.

A hazugok, 10 éves fotócal ismerkedők, szexkapcsolatot erőltetők stb valóban nincsenek kevesen (de őszintén: ugyanez van az életben, az utcán is- engem csinos nőként ott is betalál fű-fa-virág mindenféle gusztustalansággal :D ez van)- el kell ezt engedni, nem kell rápörögni és nem szabad ezeket a mostani negatív tapasztalatokat ráhúzni mindenkire...


Gondolj bele, neked hogy esne... választani jól kell tudni és igen, bekerül a làtóterübkbe sok “Z-kezegóriás” is, ilyen ez.

Azért én bízom abban, hogy értékes emberek vannak még mindkét nemből minden korosztályban.

2018. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi neked a flörtölgetés kategória? Én hűséges vagyok, de vannak férfi ismerőseim, akikkel lehet poénkodni is, de ebben nincs több. Nem fogok bezárkózni az emberek előtt csak mert mondjuk összejövök valakivel.
2018. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha minden korosztályban mindkét nem tagjai folyton flörtölnek, akkor miért is van tele a topik... Mert mindenki ismerkedne mindenkivel....
2018. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30as nővel soha többet. Lehet, hogy nőiesebbek, kiteljesedettebbek, de a 20as nők ezerszer őszintébbek és nyíltabbak, nem játszmáznak, nem szórakoznak.
2018. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!