Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt, hogy kéne lereagáljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt, hogy kéne lereagáljam? Kéne játszam a sértődöttet vagy vegyem lazára a figurát?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt pár hete, nagyon jól éreztük magunkat egymás társaságában. Pár napig nem tudtunk találkozni. Utána mondtam, hogy találkozzunk és csupán annyit mondott, hogy nem tud jönni, majd sem az üzenetekre sem a hívásra nem válaszolt.

Két nap után jelentkezett újra, hogy megharagudott rám és emellett kapott munkaajánlatot Franciaországban és nem tudta, hogy mit csináljon. Felajánlotta, hogy találkozzunk holnap és beszélgessünk.

Nem tudom, hogyan kéne ezt a helyzetet kezeljem. Azt sem tudom mit akar végülis. Menjek el vagy inkább felejtsem el minél hamarabb a lányt? Fogalmam sincs, hogy miért haragudott meg egyáltalán (neki is mondtam). Azt mondta, hogy nem akar telefonon beszélni, inkább személyesen szeretné elmondani.

28 éves vagyok, ő 25. Őszintén én nem akarok drámát meg tinifilmbe illő picsorgást. Kedvelem a lányt de nagyon nagy hibát nem követhettem el mivel abszolút halovány fogalmam sincs mit tehettem.


2018. aug. 27. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Valószínűleg jött egy másik kan a képbe, aki már vagy farkalja, vagy farkalni fogja. Így szépen próbál leépíteni téged.
2018. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Derítsd ki miért haragudott meg, hogy nevetve hagygasd ott.

32/f

2018. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hülye pitsa, ne kínlódj egy ilyennel, hagyd a fenébe, legyen önbecsülésed, ne fuss utána. :) F
2018. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy laza búcsú figurát. :)
2018. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meghallgatnám azért a mondanivalóját. Ha tényleg megbántottad valamivel, ami neked fel sem tűnt, később elkerülheted ugyanazt a hibát másokkal. Ha nem mond semmi értelmeset, illetve ha eldöntötte már, hogy külföldre megy, még mindig otthagyhatod. Nem veszített semmit.
2018. aug. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Javítás: "Nem veszítesz semmit."

Elnézést, átírta a telefon.

2018. aug. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,en is arra gondoltam, hogy meghallgatom es max megmondom, hogy tobbet nem akarok talalkozni vele.
2018. aug. 28. 10:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül találkoztatok?
2018. aug. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!