Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 45 év feletti férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 45 év feletti férfi, aki bepróbálkozik egy 24 éves nőnél, miért játssza a sértődöttet, és miért szomorodik el, amikor a 24 éves visszautasítja?

Figyelt kérdés
Számomra felfoghatatlan ez a reakció. Szerintem az ilyeneknek a saját korosztályuk felé kéne érdeklődniük, nem huszonéves friss húson kéne hogy járjon az eszük, mi több, még el is szomorodik, amikor a huszonéves visszautasítja. Most komolyan azért süllyed magába az ilyen, ha visszautasítja a huszonéves, mert nem kaphatta meg a friss húst? Nevetséges... megvan a véleményem az ilyen vén kéjencekről.
2017. máj. 20. 10:10
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
És még ő van megsértődve. Nevetséges.
2017. máj. 20. 10:12
 2/24 A kérdező kommentje:
Ti mit gondoltok az ilyenekről?
2017. máj. 20. 10:17
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam már többször, hogy nincs önkritikájuk (ez a legfőbb ok), de a csak a mínuszolást kaptam érte.

Oka még az is, hogy nem tud lépést tartani a saját korával.A tükörben, fejében nem látja a valóságot, azt hiszi még mindig az a 20 éves fiatal srác, akinek igenis jár egy nagyon fiatal nő.Megreked a huszonéves szinten agyilag.Az ilyen típusúak 60 évesen is itt tartanak majd.Élnek a mának, szarnak a jövőre.Már nem tudok meglepődni rajtuk.

2017. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Ejnye, nem olvasod elég figyelmesen a gyakorit!


Azért, mert te már lassan 30 leszel, és lejár a szavatosságod, sikoltoznak a petesejteid, mert ketyeg a biológiai órád.

Ellenben ő most van a legszebb férfikorban, mert a férfi az idővel csak érik és nemesedik, mint a jó bor.


Te meg ahelyett, hogy hálás lennél, amiért hajlandó veled szóbaállni és rád áldozni a legszebb éveit, mikor bárkit megkaphatna, őt visszautasítod, és majd jól összejössz valami kigyúrt, izomagyú bunkóval, aki meg fog csalni, és meg is érdemled.


Ezért.

2017. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Miért ne szomorkodhatna? Ő is csak emberből van.


A különböző korosztályok között nem tilos az átjárás. Van rá példa bőven, hogy nagy korkülönbséggel is élnek együtt emberek és arra is hogy szinte napra azonos korúak válnak, drámáznak.

2017. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Azért ha visszanézitek az oldalt van jó pár kérdés ahol huszonéves csaj kérdezi,hogy mi a véleményem arról ha 40-50 éves pasival jön össze. sőt, jóval több ilyen kérdés van, mint a fordítottja, ahol a pasi az idősebb.


Tehát: valahol a mai huszonéves csajok egy része nagyon is vevő az idősebb pasikra, főleg ha megfelelő egzisztenciával, külsővel rendelkeznek.


Hozzáteszem: én sem találom jónak a korkülönbséges kapcsolatokat, de a világ ma úgy látszik erről szól.

2017. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%
A sértődöttség jelen helyzettben egy manipulációs kísèrlet
2017. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
-t
2017. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szerintem csak az apakomplexusos kislányoknak jönnek be az ötvenes pasasok.......
2017. máj. 20. 10:59
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
én 42 vagyok de eszembe nem jutna 35 év alatt bárkivel is bármi
2017. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!