Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok benneteket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok benneteket mennyire taszít egy önbizalomhiányos fiú?

Figyelt kérdés
Eléggé bamba, tesze tosza főleg a lányokkal.

2018. aug. 28. 12:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen. Engem is kikészít, amikor valaki folyton gyámolításra szorul. Állandó megerősítést vár, de a dicséret is lepereg róla, mert nem hisz magában. A szar hangulatot, a kisebbrendűségi érzést és az örökös frusztrációt átragasztja a párjára (ha van). Utálom a bamba embereket. Az érintettek le fognak szavazni 0%-ra, de nem érdekel :D
2018. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%

Na, most nem csajként, de...


Bajban leszel. Játszd meg a nagymenőt, az az elvárt, ami elég nagy baj, de ez van. Lehetőleg legyél hipszter, azt meg pláne szeretik, sajnos.

2018. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én nem szavazlak le.
2018. aug. 28. 12:26
 4/23 A kérdező kommentje:
Megjátszani nem tudom azt ami nem vagyok.
2018. aug. 28. 12:26
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Megjátszani nem kell, de az önbizalomhiányosság nem egy olyan adottság, amin ne lehetne változtatni. Változtass.
2018. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

De meg lehet, a színészet erre épül.


És baromira taszít. Ne legyen nagydumás majom, de azért nyomorék se. Azok nőben is taszítanak.

2018. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#5


Erre ismerünk hiteles példát?

2018. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
Az nem ér, ha megjátszod, alapból legyél tökéletes! Ez elvárható!!!
2018. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Lányok közelében meg sem tudok szólalni.
2018. aug. 28. 12:39
 10/23 anonim ***** válasza:
#7 Persze, saját magam :D Gimiben önbizalomhiányos voltam, kicsit duci, szemüveges, fogszabályzós, rendezetlen göndör haj..aztán kontaktlencsére váltottam, lekerült a fogszabi, egyenesítem a hajam + tetettem fel természetes póthajat, emellett le is fogytam. Mondanom sem kell, hogy most már nyoma sincs az önbizalomhiánynak.
2018. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!