Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölygek! Benneteket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölygek! Benneteket zavarna az alábbi helyzet? Mit reagálnátok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Randiztam egy lánnyal. Fagyiztunk, sétáltunk egyet a városba, plázába be mentünk, boltokba stb. Ilyen mászkálós, beszélgetős randi volt. Ahol lakom ott nem kevés nőt ismerek. Volt osztálytársak, haverok barátnői, rokonok, ismerősök stb. Aztán a randi végén azt mondta a lány, hogy nem akar velem többet találkozni, mert az alatt a rövid idő alatt amíg velem volt túl sok nőnek köszöntem, túl sok nőt ismerek. Természetesen érzem, hogy ez kamu és más a gondja velem... Szerintetek amúgy ilyen miatt lehet valakit visszautasítani?
2018. máj. 10. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizalmatlan , biztos sokszor megcsaltak
2018. máj. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Én is otthagynalak a rakba. Aki ennyi csajjal jóba van az tuti egy megjatszos hutlen hülyegyerek. Mint általában a ferfiak 99%a .
2018. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem tetszene túlzottan, nem hiszem, uogy alibi lett volna. Én sem bízok az olyan férfiakban akik minden nővel puszi (meg még ki tudja milyen) közelségben vannak.
2018. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se megjàtszàs,nekem sem tetszene :)
2018. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Figyelj, a mai norma szerint az elfogadhatatlan, ha egy fiú köszönőviszonyban van 20-30 lánnyal, de az teljesen oké, ha egy lánynak van 1000 fiú ismerőse és egész nap velük beszélget.

Az itteni "hölgyek" véleménye is ilyen szinten van. Legközelebb ne köszönj senkinek.

2018. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Hmm, elgondolkoztam ezen, és az is zavarna, ha csak pasiknak köszönne. Szimplán azért, mert én otthonülős vagyok, ő meg nyilván nem az otthonülésből ismer ennyi embert. Én meg utálok új embereket megismerni. (Mármint többet, mint amennyit abszolút muszáj.)
2018. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem zavarna, de én megszoktam, hogy a szüleimet a munkájuk révén (anyám pedagógus, apám meg más munkában, de szintén olyan, hogy sok emberrel állt kapcsolatban aktív dolgozó korában) sokan felismerik és rájuk köszönnek az utcán. De ezt a lányt zavarják az ilyenek, szóval lépj túl rajta, ő ilyen és kész.
2018. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Fura nekem. Én egy 100 ezer (kb) fős városban lakom és a belvárosban mindig összefutok legalább 1-2 ismerőssel. Nincs ebben semmi szokatlan vagy természetellenes hogy ismerős jön szembe az utcán.

De ahogy elnézem a válaszokat azt mondom hogy legközelebb másik városrészbe szervezd a randidat ahol kevesebb ismerős jöhet szembe.

2018. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne ezzel semmi bajom. Pécsen élek ami ugye magyar viszonylatban nagyváros, de a belvárosban mindig látok ismerősöket és van egy csomó olyan ember is akit egyszerűen már megjegyeztem mert arra mászkál amerre én. Szóval nekem ez tök természetes.

De lehet hogy őt ez tényleg zavarja. Az is lehet hogy más áll mögötte. De annyiban korrekt volt hogy megmondta nem akar többet találkozni és ezzel nem tudsz mit csinálni.

2018. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem értem. Barátom kicsi városban lakik, a szüleit mindenki ismeri, köztiszteletben állnak. Barátomat és tesóit is szinte mindenki ismeri, minden második embernek köszönnek az utcán, ha ott vagyunk. Most akkor miattam forduljon félre, vagy mi?
2018. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!