Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan férfival, aki 28 évesen nettó 1 millió felett keresne, vagy frusztrálna titeket az egzisztenciális különbség?

Figyelt kérdés
2018. júl. 19. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Frusztrálna, hogy kevesebb vagyok, és többet kell tennem, hogy kompenzáljak.
2018. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

#1 +1


22/N (aki soha nem fogja ennek a negyedét sem keresni, mert a szakmája inkább hivatás, nem tipikus pénzcsináló szakma)

2018. júl. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem baromira frusztrálna. Soha se fogok ennyit keresni és nem tudnám vele tartani a 'lépést'. Volt már ilyenre példa. Dobbantottam is.
2018. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Én anyagilag mindig a saját ligámban keresgéltem. Akkor nincs vota azon, hogy ki kapaszkodott fel kin és ki ér kevesebbet a kapcsolatba.


Én 1 millát nem tudnék letenni az asztalra és nem is akarok. Annyit nem ér a lelki békémnek.

2018. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Igen. De ez attól is függ, hogy nagyképű majom-e, vagy szerény és normális.
2018. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem szoktam megkérdezni, hogy mennyit keres a pasi, így lövésem sincs róla, randi előtt meg pláne. Amúgy nem érdekelne, ahogy az sem érdekel, ha kevesebbet keres nálam, mivel nekem van elég pénzem.

Itt mindenki a pénzen vergődik, mintha egy párkapcsolatban az lenne a legfontosabb kérdés. Ha 2 világcsórója keveredik össze, akkor talán számít, de ha valaki normálisan keres, már nem fog ilyen hülyeségeken rugózni, hogy ki fizeti a pincért. Nem egyszer fizettem már én a randin, mert jobban keresek a pasiknál, és pont lexarom azt a 10-20 rugót, nem vág földhöz.

2018. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem frusztralna, mivel en sem keresek sokkal kevesebbet. :)
2018. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokat keresek, de ez nem befolyásol sem a párkeresésben, sem pedig a párkapcsolataimban. Mondjuk ebben közrejátszik az is, hogy senki nem tudja pontosan, hogy mennyi az annyi. Szerintem ez bőven beletartozik az ember igazi magánügyei közé. Legyen elég a tudat, hogy jól élek, tanult vagyok, folyamatosan képződöm és vannak ambícióim. Az, hogy hány órám van, vagy hány lakásom, egyéb befektetésem, és ezek árai... Rohadtul senkire nem tartoznak. Sokkal többet ártana az infó, mint használna.
2018. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sose fogok annyit keresni xD engem tuti zavarna, foleg,ha elvarna,hogy ide oda menjunk es en nem tudom fizetni. Ertelmetlen lenne, ha meg fizetni akarna helyettem, nem birnam elviselni.
2018. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

attól függ, ha ő ettől fölényben érzi magát, akkor nem járnék.


de amúgy én se fogok rosszul keresni, és vannak terveim. ha pedig a saját fizetésedből jól élsz, akkor lényegtelennek kéne ennek lennie. tehát mint mondtam, ez teljesen a másik ember hozzáállásától es viselkedesétől függ :)

2018. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!