Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik nekem egy velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy velem egy idős (40-es korosztály) zsidó hitű (vallását is aktívan gyakorló) fiatalember! Tudnátok ötleteket adni nekem hogy nőként hogy tudnám elérni hogy elhívjon randizni?

Figyelt kérdés

#tanácsok #szerelem #zsidó #zsidó társas kapcsolatok
2018. aug. 29. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a zsidó vallást, de gondolom a többi valláshoz hasonlóan a hithű zsidóknál sincs "randi" és "járás", hanem házasság van.
2018. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha nem vagy zsido, majdnem eselytelen. legalabbis komoly kapcsolatra.


ha csak szexet akar, arra jo lesz a goj no is.

2018. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha tényleg gyakorolja a vallását, akkor nincs sok esélyed, max. ha betérsz.
2018. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Ha nőként egy ilyen férfivel kezdesz ki, az téged egy ócska k.rvának fog tartani és mindazon nőket aki egy férfivel kikezd.
2018. aug. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen, meg kell várni, hogy ő kezdeményezzen.


ha megteszi, akkor nyitott gondolkodású, de házasság esetén be kell térned.


ha rányomulsz, esetleg lefekszik veled, de komolyabbra nem fogsz kelleni.

2018. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem úgy, hogy rámírsz, beszélgetünk. Megkérdezed: Találkoznék-e veled élőben? Esetleg ez az út vele is járható. Amennyiben nincs veled napi kapcsolatban, bejelölöd facebookon. Ha ott nem találod. Megszólítod: Érdekel a zsidó vallás. Befogadnának-e. Esetleg felkeresed a rabbit és elmeséled a vágyadat.
2018. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem bánom randizzunk!
2022. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!