Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves pasiként hol ismerkedj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves pasiként hol ismerkedjek nőkkel? Mi a számomra ideális korosztály? A 25 éves nők többségének gyereke van, a 20 éves nőkre meg azt mondják túl fiatal hozzám.

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Na aztán kik mondják hogy a 20 fiatal hozzád? Nekik akarsz csajt vagy magadnak? A másik hogy a 25éves nők TÖBBSÉGÉNEK nincs gyereke...
2018. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Sehol. Ha igazán kellenél a nőknek, már nem lennél egyedül. Ha meg nem kellesz, meg is szakadhatsz, akkor is kikosaraznak. Tapasztalat.
2018. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Kalap úr:

attól függ hol nézed. Vannak helyek és csoportok ahol 25 évesen már gyerek van. Lehet a kérdező is ott él

2018. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem általános, hogy 25 évesen gyereke legyen valakinek. Legalábbis én nem nagyon látok erre példát. De sztem 25-35 között találod a te korosztályod.
2018. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Nekem 23 evesen van 30 eves pasim

Hova valosi vagy?

2018. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
23 éves vagyok, rengeteg 25 éves ismerősöm van, talán 1-2-nek van gyereke. Mellesleg igen, a húszéves valóban kicsit túl fiatal neked
2018. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
a férjem 30 volt, amikor megismerkedtünk, én 34, mindketten gyerektelenek voltunk.
2018. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Na többek közt ezért is nincs nőd. Mert ilyen a hozzáállásod. Másoktól kérdezed hol ismerkedj, azt is milyen korosztály való hozzád. Mégis tudsz valamiről dönteni külső segítség nélkül vagy mindent valaki mondjon meg? Ráadásul ilyen hülyeségeket.

Ott ismerkedj ahol vannak, vagyis bárhol ha a helyzet megfelelő. És olyannal aki tetszik, ez legjobb ha kölcsönös ugye, akivel megértitek egymást és úgymond össze illetek. Senki nem tudja megmondani, hogy Te pont egy huszonévesnél vagy esetleg nálad idősebb nőnél tálalod majd meg a hozzátartozás érzését. Mivel minden ember más és más ezt lehet általánosítani de attól még néha nagyon másként alakulhatnak dolgok, mindkét fél nagy megelégedésére. Vagyis nincs sablon amot ha betartasz akkor minden jó lesz. A legtöbb találkozás a véletlen műve. Ismerkedj minél többet, dolgozz magadon és a nagy tömegben csak ott lesz az az egy...

2018. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

"A 25 éves nők többségének gyereke van..."

Wtf...te hol élsz???

2018. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na nee..

A párom 30 körüli, én meg 20-hoz vagyok közelebb, 8 év van köztünk. Nem hiszem, hogy túl fiatal lennék hozzá. Igaz, nekem is van már gyerekem, tőle

Van azért fiatal lány, akinek nincs gyereke. Keresni kell, fogsz találni

2018. jún. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!